• Карпатський курорт Ізки - чудове місце для сімейного відпочинку

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 червня 2019 року

Карпатський курорт Ізки — чудове місце для сімейного відпочинку

Якщо наближається час відпустки, а ви ще не змогли вирішити, куди відправитися разом із дітьми — відкидайте численні варіанти і їдьте відпочивати на карпатський курорт Ізки. Це справжній рай для тих, хто втомився від суєти галасливих міст, брудного повітря і тисяч машин навколо. Курорт розташований в екологічно чистому регіоні, далеко від жвавих трас і великих виробничих підприємств. Купивши путівку в IZKI, ви отримаєте відмінний шанс не тільки як слід відпочити разом з усією родиною, а й поліпшити своє здоров'я, настрій і самопочуття.

Чим відрізняється курорт Ізки від інших карпатських курортів?

Ізки унікальний тим, що тут величезна увага приділяють не тільки організації насиченого і цікавого відпочинку, а й повноцінного харчування й оздоровлення. На курорті працює своя власна ферма, на якій вирощують курей, свиней, корів і овець. Доглянуті птахи і тварини, які харчуються екологічно чистими кормами, дають чудове молоко, яйця і м'ясо. Цими корисними і смачними продуктами ви зможете насолоджуватися протягом усього часу перебування на курорті.

На курорті є сучасний дитячий табір в горах. Для відпочиваючих в ньому діток організовуються пізнавальні екскурсії, розроблено повноцінне і різноманітне меню, підготовлені комфортабельні номери для проживання, обладнані всім необхідним. Кожна дитина може взяти участь в програмі навчання іноземної мови, відвідати майстер-класи кулінарного мистецтва або вивчити традиції та життя корінних народів Карпат. Тому задоволення від відпочинку в таборі отримають діти з різними інтересами і захопленнями.

Спокійний відпочинок в оточенні природи

Поїздка в Ізки перетвориться на незабутню пригоду для любителя природи, здорової їжі і народних традицій. Для проживання відпочиваючих побудовані дерев'яні будинки, одне тільки знаходження в яких приносить приголомшливо приємні емоції. Тут можна покататися на конях, пройти різні оздоровчі процедури, а взимку можна насолодитися катанням на лижах по мальовничих гірських схилах. При бажанні можна взяти участь в одній з екскурсій і оглянути визначні пам'ятки, розташовані неподалік від курорту.

Любителі туризму можуть відправитися в похід в гори, пошукати ягоди і гриби, вдосталь надихатися найчистішим карпатським повітрям. Відпочинок на курорті Ізки зміцнить ваше здоров'я і подарує нові враження, які ви будете з теплотою згадувати все життя.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...