• Де вигідно замовити сайт? Дизайн і розробку...

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 20 червня 2019 року

Web-розробка сьогодні досить поширена. Однак не кожне агентство зможе задовольнити запити своїх клієнтів в повній мірі. Наше агентство WISE SOLUTIONS (https://www.wise-solutions.com.ua/services/erp/), має багаторічний досвід роботи в розробці сайтів і онлайн-сервісів будь-якого напрямку. Для того щоб замовити сайт вам буде необхідно заздалегідь скласти для себе замітки або план. Якщо ж його немає наші співробітники допоможуть вам з цим.

Web-розробка

Що необхідно зробити?

Перед тим, як замовити сайт, дуже важливо визначити для себе основні напрямки та тематику майбутнього порталу. Варто розуміти, що web-розробка вимагає часу і сил. Необхідно не тільки підібрати і налаштувати всі його компоненти, а й підібрати відповідний дизайн сайту. Але це вже турботи нашої компанії. Що стосується замовника, то варто ознайомитися з порадами щодо підготовки проекту перед зверненням в агенство.

По-перше, необхідно визначитися перед web-розробкою, які компоненти будуть всередині. Створення сайту вимагає великої різноманітності навичок. Ось короткий набір етапів при розробці типового сайту:

  • Вивчення інформації, визначення цільової аудиторії, вивчення стратегії бренду і його позиціонування на ринку.
  • Прототипування майбутнього проекту.
  • Копірайтинг.
  • Розробка дизайну.
  • Верстка (HTML / CSS / JS).
  • Впровадження CMS (Drupal / WordPress).
  • Розміщення сайту в мережі.

Web-розробка

На які навички веб-розробників орієнтуватися?

Існує три основних набори навичок, необхідних для створення веб-сайтів: стратегія, дизайн і розробка. У свою чергу, як правило, вам буде потрібний вже заздалегідь закладений бюджет. Ми допоможемо розрахувати і підібрати оптимальний для вашого сайту тариф, не тільки на розробку, але і подальше його обслуговування і підтримку.

Web

Які приблизні масштаби і бюджет?

Існує величезний діапазон цін для веб-розробки. Деякі агентства спеціалізуються на роботі з фіксованим бюджетом. Щоб зробити проект успішним, вони будують свій процес проектування і розробки навколо фіксованого і повторюваного процесу.

Іншим агентствам потрібен бюджет в десятки разів більше базового, щоб почати. Вони можуть обслуговувати клієнтів, у яких є серйозні проблеми з дизайном, ідентифікацією, або технічно складний веб-сайт з безліччю типів контенту і тисячами сторінок інформації.

Для управління такими проектами вам потрібна команда фахівців і процес управління проектами, щоб контролювати багатомісячні зусилля з багатьма зацікавленими сторонами. Ми повністю беремо на себе підтримку вашого ресурсу і оперативно вносимо всі зміни для нього.

Web

Чи потрібен хтось на місці?

Якщо ви працюєте над стратегією і дизайном, можливо, має сенс запросити когось на роботу в вашому регіоні. Якщо у вас вузька область діяльності, вам буде простіше працювати віддалено. Багато що з цього залежить від того, які робочі відносини вам потрібні з вашим агентством. Найм штатного співробітника дороге задоволення. Компанія Wise Solutions надає віддалену підтримку, що дозволяє значно економити ресурси компанії.

переваги веброзробки

Наші переваги

Замовити сайт в нашій компанії можна всього в кілька кліків. Після цього фахівці зв'яжуться з вами для узгодження всіх нюансів щодо майбутнього проекту. Ми цінуємо час наших клієнтів і оперативно вносимо всі необхідні правки. Крім цього ми готові запропонувати і індивідуальні рішення, які будуть повністю відповідати вашим побажанням при створенні нового ресурсу.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...