• Оцінка нерухомості і особливості роботи оцінювачів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 1 липня 2019 року

В яких випадках може знадобитися оцінка нерухомості?

Вартість нерухомості часто змінюється в залежності від багатьох факторів. Тому при здійсненні будь-якої операції з нерухомим майном виникає необхідність його об'єктивної оцінки. Визначення вартості конкретного об'єкта виконується фахівцями в цій галузі. Зокрема, послуги з оцінки нерухомості надає своїм клієнтам українська компанія "Вега Експерт". Її фахівці точно визначать ціну на житло або комерційну нерухомість, що допоможе вам укладати вигідні угоди, не сумніваючись в адекватності оцінки об'єктів. Побачити перелік послуг і дізнатися про їх вартості потенційні клієнти компанії можуть на цьому сайті.

оцінка майна

Дуже часто оцінка проводиться в обов'язковому порядку відповідно до чинного законодавства. Наприклад, така необхідність може виникнути у разі отримання кредиту під заставу нерухомого майна. Також точна оцінка важлива при визначенні розміру податків, якими обкладається нерухомість.

Оцінюють нерухомість і при поділі майна між подружжям, які розводяться. Про актуальність оцінки перед продажем або купівлею житла або комерційного об'єкта багато говорити не потрібно. Продавцю така послуга дозволить не завищити ціну і швидше продати майно, а покупцеві дасть можливість не переплатити за нерухомість і таким чином не витратити гроші даремно.

оцінювання майна

Деякі особливості проведення оцінки

Оцінкою мають право займатися тільки ті фахівці, які здобули відповідну освіту, мають певні дозволи на таку діяльність і використовують у своїй роботі спеціальне обладнання. Оцінювачі можуть бути приватними підприємцями або ж працювати на одну з фірм, що надають послуги оцінки.

експерт

Під час виконання своєї роботи оцінювач повинен суворо дотримуватися вимог законодавства. Він зобов'язаний дотримуватися ділової етики і всіх правил оцінки нерухомого майна. Оцінка виключає вплив суб'єктивної думки фахівця, при роботі він повинен керуватися виключно об'єктивними фактами та достовірними даними. Будь-які припущення і допущення тут абсолютно недоречні.

І власникам нерухомості, і покупцям дуже важливо знайти досвідченого і авторитетного оцінювача, який сумлінно виконає свою роботу. У разі неправильної оцінки може виникнути безліч неприємних наслідків, тому ретельний вибір хорошого експерта вкрай важливий.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...