• Особливості монтажу побутових кондиціонерів

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Вівторок, 25 червня 2019 року

Коли виникає потреба у встановленні кліматичного обладнання, варто знати про особливості, які повинні враховуватись при монтажі побутових кондиціонерів. Зараз про це на основі досвіду ведучих спеціалістів компанії Теплософт.

Особливості монтажу побутових кондиціонерів

В житті зустрічаються випадки, коли побутовий кондиціонер після встановлення не виправдує сподівання власника та його домочадців. Вся причина в тому, що при виборі чи монтажі такого обладнання допущені помилки.

Встановлення кондиціонерів у Львові, яке виконується компанією Теплософт її професіоналами з врахуванням всіх вимог і нюансів, а тому недоречності в процесі експлуатації виключені. Це підтверджено практикою і відгуками численних клієнтів.

Що враховується при виборі і установці кондиціонерів

Конкретні вимоги, які пред’являються до придбання і монтажу кондиціонерів, полягають в таких важливих моментах:

 • Внутрішні блоки не можуть розташовуватись надто щільно до стіни. Простір має бути достатнім, щоб монтажні роботи по підключенню електричних, фреонових і дренажних комунікацій виконувались без проблем і трудностей.
 • Кондиціонер не може знаходитись над книжними стелажами і шафами, які стають перешкодою для нормальної циркуляції в приміщеннях і ведуть до неправильного функціонування.
 • Зовнішні блоки не монтуються на голих стінах, оскільки на них може щось впасти або вони виявляться затопленими під час дощу.
 • Оптимальним є варіант встановлення зовнішніх блоків на балконах, де їм нічого не буде загрожувати.
 • При необхідності використання кількох зовнішніх блоків краще використовувати мульти спліт-систему, модуль якої без проблем монтується на балконі.
 • Зовнішні модулі мають розташовуватись так, щоб до них був вільний доступ при необхідності технічного обслуговування. Цю операцію можуть виконувати альпіністи, але на їх послуги доведеться витрачатись додатково.

Які особливості установки кондиціонерів

Встановлення кондиціонерів у Львові також не може бути якісним, якщо не враховані певні фактори:

 • Вибір кондиціонера при нинішньому великому обсягу пропозицій на сучасному ринку є досить складним. Знання і досвід спеціалісті компанії дозволяє будь-якому клієнту стати власником обладнання, яке повністю буде відповідати надіям, які покладаються на нього.
 • Встановити агрегат не можливо, якщо не буде прокладено окремий кабель для живлення і змонтовано автомат. Взагалі-то монтаж краще здійснювати до ремонту чи під час нього, щоб не довелося займатися ще й додатковими оздоблювальними роботами.
 • Монтаж кондиціонерів об’єднує багать різних робіт, які під силу лише фахівцям. Спеціалісти компанії Теплософт виконують всю підготовку, потім здійснюють монтаж трубопроводів і комунікацій різного призначення. По завершенні проводять тестовий запуск, який дозволяє запобігати будь-яким негараздам в ході подальшої експлуатації встановленого обладнання для кондиціювання.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...