• Кіноогляд: «Возз'єднання», історія кохання, за якою ховається похмура таємниця

  • П'ятниця, 21 червня 2019 року

Тут усе як у шпигунських і пригодницьких фільмах. Коли поліцейський детектив Чень нарешті возз'єднується зі своєю коханою, до якої він прихильний ще з дитячих років, виникає дивна і напружена атмосфера секретності. Незабаром з'ясовується, що дівчина знаходиться на межі розкриття державної таємниці, яку йому доручено приховувати.

Короткометражний фільм «Возз’єднання» режисера Леона Лі, лауреата премії Пібоді, є історією кохання, оповитою похмурою таємницею.

«Возз'єднання» режисера Леона Лі, який отримав премію Пібоді, — це короткометражний фільм, заснований на реальних подіях, пов'язаних із масштабним скандалом, який намагається приховати комуністичний режим Китаю. (Flying Cloud Productions)

Головну роль грає Анастасія Лінь, «Міс Канада» 2015 року, якій чотири роки тому було відмовлено у в'їзді до Китаю для участі в конкурсі «Міс світу» за те, що вона відкрито виступала проти порушень прав людини в Китаї.

Фільм «Возз'єднання» також присвячений цій темі. Чень (Джей Чжан) і його подруга Юнь (Анастасія Лінь) розмовляють дуже тихо у слабко освітлених кімнатах, не окрім них нікого немає. Стає очевидно, що за ними веде стеження комуністична влада.

Чень працює в поліції, а це значить, що він працює на державу. Його подруга — лікар, вона виявляє докази, які підтверджують зв'язок китайської компартії з жахливими злочинами. На початку фільму ми бачимо лише натяки на вчинені злочини, але в кінці проявляється розмах злочинної діяльності компартії Китаю.

20-хвилинний фільм кіностудії Flying Cloud Productions заснований на реальних подіях і розкриває реальні злочини. Це вже робить його гідним уваги. Водночас творці фільму розкрили цю величезну несправедливість через зворушливу історію відносин.

Акцент на права людини

Неоднозначні, але популярні виставки пластинованих людських трупів демонструються по всьому світу вже більше десятка років. Справжні людські тіла розсікаються, пластинуються для збереження і виставляються на огляд. Ведуться дискусії про те, чи етично показувати людські тіла подібним чином і звідки вони беруться.

Тіла, які використовуються для цих шоу, надає Китай. Творці жахливих експонатів стверджують, що на момент смерті цих людей не було нікого, хто міг би претендувати на їхні тіла. Спочатку їх препарували в китайських університетах, а потім передали на виставки.

Однак є всі підстави вважати, що це тіла в'язнів совісті, убитих китайським режимом.

«Возз'єднання» можна подивитися онлайн на «Ютубі». (Flying Cloud Productions)

Китай став об'єктом численних розслідувань і засуджений міжнародними правозахисними організаціями і урядами за порушення прав людини, у тому числі за масштабну нелегальну торгівлю органами. Людей, яких переслідує Комуністична партія Китаю, зокрема послідовників духовної практики Фалуньгун, арештовували та піддавали медичному тестуванню на відповідність органів. Їх убивали, як тільки знаходився покупець, який платив за пересадку органа.

Китайська влада відмовилися пояснити, із яких джерел надійшли пластиновані тіла, або надати докази того, що ці тіла були пожертвувані добровільно.

Вибір

Юнь дізнається, що відбувається на операційному столі, і вирішує вивести цю інформацію з Китаю, щоб пролити світло на правду. Але ніщо не залишається непоміченим у цій поліцейській державі: начальство Ченя починає чинити на нього тиск, щоб змусити Юнь замовкнути, погрожуючи позбавити її життя.

Що вибере Чень: врятувати життя Юнь або розкрити світу інформацію про злочини в Китаї? Йому належить зробити складний вибір…

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Колишній студент-медик розповів про вилучення органів у живих людей китайськими військовими лікарями

Пластичний хірург, який страждав від захворювань більше 30-ти років: «Завдяки Фалунь Дафа я став здоровим»

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...