Неділя, Вер 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Бібліотека-велосипед у вигляді жука — проект від LUO Studio (ФОТО)

Четвер, 9 липня 2020 року

Як використовувати старі велосипеди? Можливо, їх можна переробити на щось корисне? Китайські дизайнери з LUO Studio вирішили зробити саме так, і у них вийшло сконструювати пересувну міні-бібліотеку, що зовні за формою нагадує жука.

Художня переробка сміття

У Китаї з «проблемою велосипедів» стикається буквально кожен, адже в цій країні вона розрослася до небачених розмірів. «Як дизайнер, що живе в місті, я думав про можливість повторного використання покинутих байків», — розповідає Ло Юйцзе.

Друг дизайнера працює у галузі освіти — створює різні допоміжні навчальні матеріали. Щоб їх легше було перевозити, він використовує магазинний візок. Ло побачив, як той курсує школою, показуючи матеріали батькам і дітям, і це надихнуло його придумати щось настільки ж корисне і незвичайне.

Спільно з іншим дизайнером, Лу Чжуоцзянем, Ло сконструював зі старих частин велосипедів і автомобілів схожий на комаху пересувний засіб.

Своє творіння вони назвали «Shared Lady Beetle» — «Леді Жук». Ця мила міні-бібліотека на колесах нагадує одночасно легендарні машини Леонардо да Вінчі та реквізит для якогось стімпанк-фільму.

Конструкція бібліотеки

«Леді Жук» — доказ того, що із брухту можна змайструвати щось корисне, цікаве та незвичайне.

Рама конструкції — від старого велосипеда, а зовнішній корпус виготовлений із залізних листів від автомобілів. Дверцята корпусу розкриваються, подібно до крил жука.

Спочатку бібліотека була триколісною, а потім творці додали четверте заднє колесо — для стійкості.

Усередині розташовані фігурні полиці з дерева, а найнижча з них достатньо широка, щоб на ній могла сидіти дитина.

«Корисна комаха»

«Shared Lady Beetle» було розроблено саме як пересувну міні-бібліотеку. Однак творці намагалися не обмежуватись однією функцією. Тому перегородки, якими розділений внутрішній простір, можна вільно переставляти відповідно до потреб користувачів.

Ло Юйцзе і Лу Чжуоцзянь кажуть, що бачать своє творіння як «"корисну комаху", яка повзе по "листку міста"» та яку можна використовувати як мобільну бібліотеку, сховище або ігровий простір для дітей.

Читайте далі:

Які книги купувати дитині? Китайські казки: добрі легенди та вишукані ілюстрації

Оригінальні велосипеди: ТОП-10 моделей

Дітям не завжди потрібні іграшки: «Ремонтні кафе» Repair Kid

Comments   

загрузка...