Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розроблено крейду, яка допомагає дитині створювати лінії, точки і кола

Неділя, 2 серпня 2020 року

Нью-йоркський дизайнер Нік Бентел розробив серію дитячої крейди різних форм, яка допомагає дитині створювати лінії, точки і кола — базові елементи, які зустрічаються в архітектурі та дизайні.

Нік Бентел ріс у сім'ї архітекторів, тому з дитинства знайомий із малюнками та кресленнями. У нього з'явилася ідея створити приладдя для малювання, яке допоможе дітям познайомитися з архітектурною графікою через гру і творчість.

Крейда для маленьких дизайнерів

Дизайнер переосмислив стандартний образ крейди, якій зазвичай завжди надають форму бруска, і створив три незвичні інструменти з крейди. Один з них дозволяє намалювати декілька точок одночасно, другий малює паралельні лінії, а за допомогою третього можна одним рухом намалювати концентричні кола різного діаметра.

Використовуючи таку крейду, дитина зможе зрозуміти принцип, за якого результат залежить від кута нахилу інструмента і положення руки. Це нагадує принцип роботи пера, рейсфедера та інших інструментів, які використовуються у кресленні та каліграфії.

За словами дизайнера, крейда The Chalk Drawers — це іграшки для архітектурного малювання, зроблені повністю з крейди. Вони призначені для створення оригінальних і геометрично вивірених орнаментів.

Створення крейди

Спочатку Бентел розробив моделі крейди на комп'ютері, а потім надрукував їх у 3D. На основі цих 3D-виробів він створив уретанові форми для лиття, потім залив у них крейдяну суміш і залишив застигати. Після розділу форми на дві частини виходить готовий продукт.

«Крейда — це доступний матеріал, який використовується людьми вже тисячі років», — говорить дизайнер, — майже всі форми і функції спочатку були випробувані [винахідниками] із використанням крейди».

Колекція The Chalk Drawers була створена Ніком Бентелом у рамках його роботи для New Inc — майданчику для розвитку художників і дизайнерів, розміщеному в New Museum, музеї у Нью-Йорку.

Дизайнерську «архітектурну крейду» можна придбати поштучно за ціною $16. Для фінансування виробництва дизайнер проводить кампанію на Kickstarter.

Читайте далі:

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Інтерактивні іграшки гасяпон Element Capsule допоможуть дітям вивчати хімію

Comments   

загрузка...