Четвер, Січ 20, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Бельгійська компанія W.R.Yuma виробляє сонцезахисні окуляри зі старих холодильників (ВІДЕО)

Середа, 5 серпня 2020 року

Експериментальний майданчик для дітей з Антверпена (Бельгія) об'єднався з компанією, яка друкує 3D-окуляри з пластикових відходів, щоб створити перші у світі сонцезахисні окуляри з річкового сміття.

Бельгійська компанія W.R.Yuma займається виробництвом сонцезахисних окулярів зі старих холодильників, автомобільних приладових панелей і пляшок содової, застосовуючи при цьому технологію 3D-друку. Її команда постійно шукає творчі способи використання нових джерел відходів.

Творчий підхід для вирішення проблеми відходів

Для свого останнього проекту компанія об'єдналася зі Stormkop, експериментальним ігровим майданчиком для дітей.

Декілька разів на тиждень школярі збирають пластикове сміття на берегах місцевої річки. Потім з нього виготовляється стильна колекція дорослих і дитячих сонцезахисних окулярів. Компанія W.R.Yuma прагне залучити маленьких дітей до творчого та практичного вирішення нашої спільної проблеми відходів.

Вперше для виготовлення сонцезахисних окулярів використовується річковий пластик і технологія 3D-друку. Команда W.R.Yuma сподівається, що завдяки цьому проекту люди зможуть по-іншому поглянути на такий ресурс, як відходи.

Як зі сміття роблять окуляри

Зібрані ПЕТ-пляшки ретельно очищають, подрібнюють і перетворюють на чорнило для 3D-принтера з 50% річкової пластмасою. Сонцезахисні окуляри друкують у 3D прямо «на місці», менш ніж за 1 км від місця збору пластикових відходів.

Потім діти збирають з деталей дитячі сонцезахисні окуляри. Готовий виріб кожна дитина може забрати собі додому. Проект фінансується їхнім рідним містом, Антверпеном.

Компанія W.R.Yuma також піклується і про відходи від власного виробництва. Вона заохочує людей приносити старі окуляри, надаючи їм знижку на покупку нових. Потім команда переробляє деталі та перетворює оправу на чорнило для 3D-друку нових сонцезахисних окулярів. Таким чином кожен робить свій внесок в очищення природи від пластикового сміття.

Читайте далі:

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Медузи допоможуть очистити морську воду від пластику

Пластикове сміття замість квитка на автобус: незвичайна ініціатива в Індонезії

Comments   

загрузка...