• Сучасна гінекологія - інноваційний підхід у вирішенні жіночих проблем

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 10 липня 2019 року

Завдяки стрімкому розвитку медицини і розробці ефективних інноваційних методик з'явилася можливість справлятися з тими захворюваннями, які раніше вважалися важковиліковними. Тепер стала доступною сучасна гінекологія, а саме в клініці «СмартМедікалЦентр». У медичному центрі є найсучасніше обладнання і висококваліфіковані фахівці, що дозволяє надавати професійну допомогу пацієнткам із проблемами різного характеру. У клініці надається широкий перелік послуг в області гінекології, урології та взагалі комплексної амбулаторної медичної допомоги.

гінеколог

У яких випадках слід відвідати гінеколога

Жінки, які уважно ставляться до свого здоров'я, повинні при перших тривожних ознаках звертатися до медичної установи. Існує ряд симптомів, що свідчать про можливі гінекологічних порушеннях. Що саме має насторожити жінку:

Специфічні виділення. Неприємний запах, зміни кольору, велика кількість виділень можуть бути ознакою захворювання. Особливо, якщо ці симптоми супроводжують якісь інші тривожні прояви. Рідкі зелені або безбарвні виділення здатні з'являтися при трихомоніазі або вагінозі, білі і сирні — при кандидозі. Сигналізувати про патології молочної залози можуть виділення з грудей.

Дискомфорт статевих органів. Печіння, свербіж, набряклість і почервоніння зовнішніх статевих органів можуть бути ознакою грибкової або бактеріальної інфекції.

Біль будь-якого характеру. Якщо турбує біль різкого, ниючого, тупого, гострого, що тягне або будь-якого іншого характеру внизу живота або з одного боку, не потрібно відкладати відвідування гінеколога. Особливо, якщо болі супроводжуються підвищенням температури, виділеннями та ін.

Кровотеча, що з'явилося поза менструації. Це небезпечний симптом, що не терпить зволікання.

Хворобливі менструації. Навіть такий звичний для багатьох стан не завжди може бути нормою. Консультація гінеколога не завадить.

Порушення менструального циклу. Причини таких розладів можуть бути різними — від досить нешкідливих і легко усунених до найсерйозніших.

Болі під час статевого акту, часті позиви в туалет.

У приватній клініці «Смарт Медікал Центр» на прийомі гінеколога буде проведено огляд та інші необхідні діагностичні заходи. За результатами обстеження і в разі виявлення якихось порушень або патологій буде розроблена найбільш ефективна стратегія лікування.

Вам потрібен хороший гінеколог, який безпомилково зможе визначити причину порушення і призначити найбільш ефективне лікування? Тоді зверніться до нашої приватної клініки. Ми - одні з кращих з кількох причин:

У нас надаються якісні послуги гінеколога. Сюди варто включити консультативні та діагностичні послуги, а також послуги в області естетичної гінекології. Для цього у нас є професійне обладнання, висококомпетентні співробітники і професійний сервіс.

У клініці створюються найбільш сприятливі і комфортні для пацієнток умови.

Демократичні ціни роблять послуги доступними багатьом з тих, хто потребує кваліфікованої допомоги.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...