• Ранні симптоми та причини виникнення імпотенції

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 6 березня 2019 року

Імпотенція – це такий тип захворювання у чоловіків, який супроводжується еректильною дисфункцією. Іншими словами, чоловік не може втримати ерекцію під час статевого акту. Така хвороба може виникнути в будь-якому віці, але найчастіше вона спостерігається у чоловіків від 35 років та більше. Нажаль, більшість представників сильної половини суспільства соромляться та відмовляються йти до спеціаліста з даною проблемою. Але чим більше відкладати візит до фахівця, тим страшніші та сильніші будуть наслідки для здоров’я. Рекомендується йти в медичний заклад на самих перших симптомах.

Як розпізнати захворювання?

Найпершими симптомами того, що в організмі коїться щось зовсім незвичне, являється зменшення потягу сексуального характеру. Чоловік може помітити, що сам статевий акт став не таким інтенсивним та повним, як раніше. Найчастіше, подібний привід вважають чимось незначним, а це абсолютно не так. Також до ранніх ознак відносяться і такі симптоми:

  • недостатня ерекція;
  • зниження не тільки кількості, а й якості статевих актів;
  • слабка ерекція.

При наявності хоча б одного або деяких таких ознак, слід негайно звернутися до лікаря.

Імпотенція лікування може потребувати різного типу. Для того щоб розібратися в проблемі та підібрати найкращі шляхи подолання захворювання, потрібно все без сорому розповісти фахівцю. Після такої бесіди лікар зможе не тільки виписати дієві медикаментозні засоби, але й призначить деякі додаткові обстеження.

Причини виникнення імпотенції

Для того щоб підібрати найкращі методи лікування статевої дисфункції важливо розібратися в причинах виникнення такого захворювання. На сьогоднішній день бувають такі:

  1. Анатомічні особливості або перенесені травми статевих органів, внаслідок чого статевий член не отримує достатню кількість крові під час збудження та самого статевого контакту.
  2. Гормональні зміни або проблеми с ендокринною системою. З віком гормони в організмі змінюються, тому на статеве життя може впливати саме такі зміни. Також на зміну в гормонах впливає надмірна вага.
  3. Проблеми з судинами, які не дозволяють тканинам наповнюватися кров’ю під час ерекції.
  4. Психологічний стан також може стати причиною порушення еректильної функції.

Виключивши ті фактори, які негативно позначаються на функціонуванні статевих органів, а також отримавши кваліфікаційну допомогу від лікаря, про імпотенцію можна буде забути назавжди.

Пройти діагностику та отримати найкраще лікування можна в медичному закладі «UROSVIT».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...