• Як пролите вино започаткувало нову лінію одягу

  • П'ятниця, 30 серпня 2019 року

Якщо ви пролили на сукню вино і врятувати її від плям вже не вдасться, знайте, що можна підійти до цієї проблеми креативно. Саме так і вчинили дівчата Елеонор і Міа, а їхню ідею підхопили дизайнери бренду PrettyLittleThing.

Усе почалося із того, що у 19-річної Елеонор Уолтон сталася невелика катастрофа: на її білосніжний комбінезон хтось випадково пролив червоне вино. Це відбулося, коли вони з подругою спостерігали за змаганнями з кінного спорту — перегонами Ripon.

Подруга Елеонор — Міа Вільямсон — не розгубилася: щоб врятувати ситуацію, вона замаскувала плями ще більшою кількістю вина, а потім художньо дофабувала інші ділянки. Загалом на це пішло декілька келихів вина. Після цього виріб було висушено протягом 20 хвилин під сушаркою для рук. Зрештою забарвлення комбінезона набуло тай-дай ефекту (сіборі або tie-dye — техніка, за якою тканину перед фарбуванням скручують і перев'язують).

Міа Вільямсон запостила фотографії «до» та «після» у твіттері, і вони набрали велику кількість перепостів і лайків.

Дізнавшись про те, що сталося, і швидко оцінивши ситуацію, магазин PrettyLittleThing вирішив використати таку популярність поста, запустивши аналогічну лінію одягу. Оскільки на Елеонор був комбінезон саме цього бренду, дизайн вже був створений. На сторінці продажів магазину було розміщено первинну фотографію з твіттера, а також зображення відтвореного за нею нового вбрання такого ж фасону зі схожим малюнком.

На своїй сторінці Елеонор Уолтон жартує, що якщо побачить когось в такому вбранні, який вона придумала експромтом з Міа та іншими друзями, то вона негайно віддячить йому пляшкою вина.

Аналогічні ідеї приходять до різних дизайнерів по всьому світу. Наприклад, схожу тематику використав у своїй колекції український бренд Ksenia Schnaider. Дизайнери створили одяг спеціально для фестивалю Kyiv Wine 2019. Кожну річ фарбували натуральними барвниками вручну, тому всі малюнки на тканинах унікальні. На футболках та інших виробах бренду майстри створили візерунки, що імітують плями від вина і техніку тай-дай.

Читайте далі:

Сплеск кольору з харчових відходів: як в Гонконзі фарбують одяг

Як бездомний кіт і музика змінили погляд цієї людини на життя

Модний одяг зі сміття: досвід компанії Tonlé з Камбоджі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...