• Трохи про алкоголь і алкоголізм

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 11 серпня 2019 року

Перші ознаки алкоголізму

Для багатьох людей є нормою пропустити стаканчик-другий пива після робочого дня або по дорозі додому зайти в бар, щоб випити чарку міцного напою. Люблячий випивку чоловік мотивує це тим, що вона допомагає йому розслабитися і зняти стрес. Тим часом регулярне вживання навіть невеликих порцій алкоголю є першим кроком до розвитку залежності від нього.

ознаки алкоголізму

Найбільше ризикують люди, які впевнені, що завжди зможуть контролювати себе і ніколи не допустять розвитку згубної звички. Майже кожен алкоголік скаже вам, що раніше він теж так думав. Усвідомлення своєї залежності від спиртного часто приходить до людини занадто пізно, коли взяти себе в руки і перестати пити дуже складно. У цьому випадку вже необхідно лікуватися.

Ефективне лікування алкоголізму сьогодні ведеться в наркологічному медичному центрі «ДАНКО» (https://danko.od.ua/lechenie-alkogolizma/), де застосовується найбільш ефективна на сьогодні методика позбавлення від залежності. Завдяки цьому центру безліч людей отримали шанс на нове життя без смертельної звички.

алкоголізм

Чи можна пити правильно?

Алкоголь — це сильна отрута, і захоплення їм у будь-якому випадку принесе негативні наслідки. Однак під час застіль можна прийняти ряд заходів, щоб прискорити його вихід з організму і знизити ризик болісного похмілля. Перше, що потрібно зробити — це відмовитися від жирних і важких для переварювання закусок. Жирна їжа робить найсильніше навантаження на печінку, яка і так зайнята переробкою алкоголю. Тому краще за все забути про шашлики, жирне запечене м'ясо, курку-гриль і сало, віддавши перевагу квашеній капусті і огіркам, свіжим овочам і фруктам, зелені та іншим легким продуктам. Не запивайте міцні напої газованою водою і тим більше пивом. Так ви швидше сп'янієте, а на ранок отримаєте жорстокий головний біль.

алкогольне сп'яніння

Алкоголь й антибіотики

Багато людей вважають, що алкоголь у поєднанні з антибіотиками може бути смертельним. Насправді цьому немає ніяких доказів. Але якщо ви лікуєтеся антибіотиками і одночасно вживаєте спиртне, то воно може нейтралізувати дію ліків. Так що подібна практика позбавлена будь-якого сенсу.

алкоголь

Вплив спиртного на поведінку

Алкоголь може впливати на людину по-різному. Одних він робить добрими і чуйними, інших — агресивними і непередбачуваними. Людина може ставати запальною і дратівливою, бурхливо реагувати на те, чого зазвичай навіть не помічає. Тому багато злочинів люди роблять саме у стані сп'яніння. Так що чим сильніше людина захоплюється спиртним, тим більша ймовірність виникнення жахливих наслідків такої звички.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...