Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В'єтнамська архітектурна компанія втілила проект казкового дитячого садка (ФОТО)

Четвер, 8 жовтня 2020 року

Його будівля виглядає незвично як зовні, так і зсередини: тут все створено для того, щоб викликати у дитини радість та допитливість.

TTC Elite Saigon Kindergarten — елітний дитячий садок TTC в Хошиміні. Фото: Quang Tran

TTC Elite Saigon Kindergarten — це елітний дитячий садок у місті Хошимін, В'єтнам. Як екстер'єр, так і інтер'єр нової будови вражають уяву та вигідно виділяються на тлі навколишнього міського ландшафту.

Фасад дитячого садка прикрашають плями різних форм і розмірів, а також незвичайні вікна.


TTC Elite Saigon Kindergarten — елітний дитячий садок TTC в Хошиміні. Фото: Quang Tran

За словами архітекторів, використання в дизайні різних геометричних форм покликане викликати в дітей цікавість до навколишнього простору, у якому вони будуть знаходитися день у день.

Із першого погляду може здатися, що вікна на стінах розташовані безладно і хаотично. Але насправді проектувальники ретельно продумували їхнє розташування, адже кожна дитяча кімната повинна отримувати достатню кількість денного світла. Окрім маленьких арочних вікон, у стінах також є широкі панорамні.

Підвіконня в ігрових кімнатах завбачливо зроблено великим — це розширює простір для ігор і дає допитливим дітям можливість із комфортом спостерігати за тим, що відбувається на вулиці.


У приміщенні дитячого садка TTC Elite Saigon Kindergarten п'ять поверхів. На першому, другому та третьому розташовані класні кімнати та ігрові майданчики, а два верхніх відведені для адміністрації та обслуговуючого персоналу. Усі рівні з'єднують центральні сходи, піднімаючись якими можна заглядати через ілюмінатори до класних кімнат.


TTC Elite Saigon Kindergarten — елітний дитячий садок TTC в Хошиміні. Фото: Quang Tran

Архітектори, які проектують для дітей, отримують унікальний шанс поглянути на світ очима дітей, згадати відчуття себе в дитинстві, а також «обійняти» свою «внутрішню дитину».

Фірма Kientruc O також реалізувала проекти елітного дитячого садочка TTC у місті Бенче (Ben Tre) та двох дитячих садків Chuon Chuon Kim у Хошиміні (один з них — садок з жовтими фасадними елементами, а другий — із порожніх цегляних блоків).

TTC Elite Ben Tre Kindergarten — елітний дитячий садок TTC у Бенче. Фото: Oki HiroyukiЧитайте далі:

Мурали в Києві — яскрава казка серед буденності

Бібліотека-велосипед у вигляді жука — проект від LUO Studio

Старі дитячі іграшки перетворюються на нові меблі: ідея бельгійської компанії ecoBirdy