• Основні правила вибору чоловічих сорочок

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 16 липня 2019 року

Стиль і матеріал

Якщо чоловік за обов'язками своєї служби часто носить ділові костюми, то йому обов'язково потрібно знати, як правильно вибирати під них сорочки. Перше, на що звертаємо увагу при покупці — це колір. Найпопулярніший варіант — класична біла сорочка, яка добре поєднується з різними костюмами. Вона повинна мати довгий рукав (ніколи не надягайте під костюм теніску), твердий комірець і красиві манжети. Будуть вони з ґудзиками або з отворами для запонок — це справа смаку. Великою помилкою буде носіння спортивної сорочки разом із діловим костюмом.

сорочка

Якщо ви купуєте сорочки для носіння влітку, то вибирайте моделі з тканин, до складу яких входить натуральний льон. Багато чоловіків люблять ніжні і приємні на дотик шовкові сорочки, проте вони більше підходять для свят або вечірок — для ділових зустрічей такі моделі не годяться. Якщо в матеріалі, з якого зшита сорочка, є синтетичні волокна, то одяг буде менше м'ятися і краще збереже свою форму протягом усього дня.

Відмінне місце для покупки стильних чоловічих сорочок — магазин українського брендового одягу "CHECKROOM". Цей магазин вибирають ті чоловіки, які бажають виглядати бездоганно в будь-якій ситуації і цінують по-справжньому якісний одяг. З "Чекрум" ви завжди зможете стежити за новими колекціями від легендарних світових виробників.

сорочки

Як правильно поєднувати сорочки з іншим одягом?

Якщо ви одягаєте сорочку разом з костюмом, то останній повинен бути темнішим, ніж сорочка. В іншому випадку невдале поєднання кольорів буде сильно кидатися у вічі. Простіше за все підібрати сорочку під чорний піджак, оскільки з чорним добре поєднуються багато інших кольорів.

Якщо одягаєте костюм в смужку, то під нього краще підбирати однотонну сорочку. Не носіть такі костюми разом із картатими моделями — поєднання клітин і смуг буде виглядати негарно. Картату сорочку найкраще вибирати як повсякденний одяг, яка буде відмінно виглядати разом із однотонними джинсами і легкими черевиками.

Під сорочку потрібно надягати майку, особливо якщо ви збираєтеся на ділову зустріч або на яку-небудь урочистість. Вдягаючись для походу по магазинах або перед зустріччю із друзями, майку можете залишити на полиці.

сорочка

При виборі сорочки завжди звертайте увагу на колір ґудзиків. В ідеалі вони повинні бути того ж кольору, що і тканина. Не варто купувати моделі з ґудзиками іншого кольору, які будуть сильно виділятися на загальному тлі.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...