• Диван: незвичайна історія звичайних меблів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 липня 2019 року

Цікава історія

Спочатку словом "диван" називали зовсім не меблі, а поземельну книгу. Потім в древній Туреччині диванами почали називати кімнати з м'якими лавами, а вже пізніше (в тій же Туреччині) така назва закріпилася за диваном, оббитим м'якою тканиною і призначеним для відпочинку. Прототипами сучасних диванів були також давньоримський клин, який представляв собою щось на кшталт софи. Клини робилися з металу, а для зручності на них клали м'які подушки. Люблячі тривалі застілля стародавні римляни напевно знали толк в зручних меблях, а ось в Середньовіччі з релігійних міркувань їх використання не віталося. Так тривало аж до початку правління Людовика IV, і саме при ньому до м'яких меблів починають ставитися як до простої необхідності.

османский диван

Диван Честерфілда

Перший диван, який вже був майже таким, яким ми знаємо його зараз, був виготовлений на замовлення графа Честерфілда на прізвище Стенхоуп. Ці меблі мали м'яке сидіння і підлокітники, зручну і не дуже високу спинку, яка також була повністю оббита шкірою. Новий винахід незабаром гідно оцінили, і з того часу конструкція дивана почала постійно вдосконалюватися. Класичний добротний шкіряний диван і сьогодні є незамінною частиною меблювання багатьох будинків, квартир, клубів і ресторанів.

честер

Щоб купити диван зараз, людині не потрібно витрачати багато часу на пошуки. Адже завжди можна зайти на сайт інтернет-магазину ФАЙНІ МЕБЛІ і за кілька хвилин вибрати красиві і стильні меблі, асортимент яких постійно поповнюється новими моделями.

диван

Сучасні дивани

Сьогодні створено так багато моделей цих вже звичних меблів, що для опису всіх не вистачить і десятка товстих томів. У продажу можна зустріти дивани класичних конструкцій, з товстими сидіннями і об'ємними підлокітниками, футуристичні моделі найнеймовірніших форм і забарвлень, розкладні дивани, які замінять собою ліжка, і багато інших. Для оббивки широко використовується синтетика і натуральні тканини. Наповнювачі також бувають різними — від звичайної повсті до більш екзотичного кокосового волокна.

диван

Завдяки такій різноманітності покупець може вибрати диван для будь-якої кімнати. У невеликій спальні можна встановити компактний трансформер, а в вітальні диван з довгим і широким сидінням, на якому запросто поміститься кілька людей. Треба думати, що в майбутньому нас чекає поява ще більш незвичайних і дивних моделей, ніж ті, що випускаються зараз.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...