• Шуруповерти Dewalt для професіоналів і домашніх майстрів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 15 липня 2019 року

Шуруповерти Dewalt для різних сфер використання

Шуруповерт Dewalt є по-справжньому універсальним пристроєм, який підходить і для побутового, і для професійного застосування. Такий інструмент здатний впоратися з великими обсягами роботи, також допоможе в господарстві для епізодичного використання. Електричний двигун всередині пристрою має цілком достатню потужність для того, щоб інструмент міг справлятися з різними завданнями.

Шуруповерт Dewalt

Якщо ви користуєтеся шуруповертом щодня, то вам потрібно буде купити модель дорожчу, щоб вона мала хорошу продуктивність. Для використання час від часу цілком підійде більш компактна і не така дорога модель. Благо, що під маркою Dewalt випускаються моделі шуруповертів із різними характеристиками, так що вам не складе труднощів вибрати для себе найбільш підходящу модель.

Щоб купити компактний і зручний шуруповерт і інші товари, відвідайте інтернет-магазин UA-INSTRUMENT (https://ua-instrument.com/). Щоб не розгубитися при виборі товарів, можете скористатися допомогою консультанта. Кожен клієнт магазину може отримати знижки або взяти участь в акції, завдяки чому покупки стануть ще більш вигідними.

шуруповерты Dewalt

Найважливіші плюси шуруповертів Dewalt

Одним із найважливіших плюсів шуруповертів цієї марки є можливість регулювання крутного моменту при роботі з пристроями. Завдяки наявності спеціального обмежувача, кріпильний елемент не буде занадто глибоко загвинчуватися в поверхню, завдяки чому біта буде збережена від передчасного зносу. Багато покупців таких інструментів відзначають, що використовувати їх завдяки наявності вищевказаної функції набагато зручніше, ніж шуруповерти без таких функцій.

никель-металлгидридные батареи

Примітно те, що шуруповерти Dewalt (в залежності від моделі) можуть працювати і від мережі, і від вбудованого акумулятора. Найбільш зручними є саме пристрої з можливістю автономної роботи, оскільки при їх використанні вам не потрібно мучитися з метрами шнурів подовжувачів. Шуруповерти з батареями більш компактні і не такі важкі, як ті, які працюють тільки від мережі. Та й в роботі з ними простіше обходитися, оскільки можливості використання інструменту не обмежуються довжиною його шнура.

Раніше в шуруповертах марки Dewalt встановлювалися нікель-металгідридні і нікель-кадмієві батареї. Вони досить практичні, непогано тримають заряд і мають порівняно невелику вагу, завдяки чому сам шуруповерт досить легкий. Але експлуатувати пристрої з такими батареями при низьких температурах неможна. Їх також потрібно постійно берегти від стрибків напруги в мережі, які можуть послужити причиною виходу їх з ладу. Dewalt, інструмент для професійного використання і зараз комплектується літій-іонними Li-Ion батареями, для попередніх моделей нікель-металгідридні Ni-MH і нікель-кадмієві Ni-Cd акумулятори вже не випускаються.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...