• Тонкощі вибору міжкімнатних дверей

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 9 липня 2019 року

Як правильно підібрати міжкімнатні двері

Функціональність і дизайн поєднують в собі міжкімнатні двері. Вироби вважаються органічним елементом інтер'єру, тому їх вибір повинен здійснюватися відповідно до домінуючого стильового рішення. Часто заміна дверних полотен відбувається після ремонту, що дозволяє також ефективно освіжити інтер'єр.

міжкімнатні двері

Крім суто естетичних якостей, міжкімнатні двері повинні характеризуватися надійністю і міцністю. Крім того, важливі якісні фурнітура і механізми, які б довго функціонували.

міжкімнатні двері

Типи конструкцій міжкімнатних дверей

Популярний і затребуваний різновид міжкімнатних дверей — розсувні конструкції. Вироби відрізняються простотою і надійністю в експлуатації, хорошим рівнем звукоізоляції, але для користування ними необхідний достатній простір. Конструкції цього типу не підходять для невеликих за площею коридорів.

 розсувні міжкімнатні двері

Такі конструкції функціонують за принципом шаф-купе, для установки яких необхідні направляючі. У багатьох моделях передбачається маскування дверного полотна в стіну, що виглядає естетично і набагато привабливіше.

Для прорізів нестандартної ширини рекомендуються складні міжкімнатні двері. Для користування ними передбачені механізми, завдяки яким стулки частково можуть складатися і розкладатися, а при необхідності можливе просте розкриття всього отвору. Стулки функціонують за принципом книжки, що зручно для всіх користувачів.

міжкімнатні двері

Надійні міжкімнатні двері

У питаннях надійності не останню роль грає матеріал, який використовується для виробництва міжкімнатних дверей. Кращим варіантом в цьому сенсі вважається натуральна деревина. Конструкції такого типу мають термін експлуатації не менше 50 років. Деревина забезпечує нормальний повітрообмін, за рахунок чого в приміщеннях легко дихається.

Більш доступним за вартістю є МДФ. Сировина натурального походження відрізняється екологічною чистотою, а також високою міцністю і надійністю. Альтернативою також може стати ДСП, але через більш низьку якість матеріалу не рекомендується установка в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Стильно і привабливо виглядають міжкімнатні двері зі вставками зі скла. Вироби мають гарну світлопроникність, за рахунок чого рекомендуються в приміщеннях з дефіцитом освітлення, зокрема в темних, глухих коридорах.

Де купити

Досить просто звернутися до профільного магазину ASSIST, де вам із задоволенням допоможуть вибрати кращий варіант для кожного об'єкта.

Контактна інформація:

+38 (067) 907-24-14
+38 (095) 692-71-20
+38 (050) 228-32-19
+38 (067) 328-34-10

Київ, вул. Андрія Малишка 39
Київ, пр-кт Перемоги 64
assist.kiev.ua@gmail.com
Режим роботи: Пн.- Пт .: 10: 00-19: 00 Сб .: 10-16.00 Нд .: вихідний

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...