• Коли терміново потрібні кошти — скористайтеся онлайн кредитом

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 6 серпня 2019 року

Гроші потрібні завжди, але на жаль не завжди вони є в достатній сумі. Бувають випадки, коли необхідно зробити термінову покупку, а коштів обмаль. Можна звичайно звернутися до банку і оформити кредит. Але, якщо не вистачає невеликої суми, яку планується погасити найближчим часом, тоді все ж краще звернутися до мікрофінансової організації.

Гроші

В Україні на практиці оформити онлайн кредит можна тільки в мікрофінансових організаціях. У банк же необхідно звертатися безпосередньо, відвідувати відділення, збирати документи. Звичайно, зараз багато хто з них приймають заявки через свої офіційні сторінки в інтернеті. Але за допомогою їх онлайн-анкет можна тільки дізнатися детальні умови кредитування і отримати попереднє рішення. В результаті все одно потенційному клієнтові доведеться йти до найближчого відділення банку, щоб подати заявку. А все це тільки займає час, якого так часто не вистачає.

Онлайн кредит на карту в Україні дуже просто отримати, скориставшись послугою мікрофінансової компанії, наприклад в “МІСТЕР МАНІ”. У цій компанії є своя сторінка в інтернеті і відвідавши її, можна в будь-який час доби і тижня подати заявку на кредит. Тут заповнення заявки займе 4 хвилини і майже одразу буде прийнято рішення і кошти впадуть вам на карту. У заявці необхідно вказати тільки:

  • бажану суму;
  • паспортні дані;
  • ідентифікаційний номер;
  • номер банківської карти;
  • мобільний телефон і e-mail.

онлайн кредит

Цієї інформації цілком достатньо, щоб отримати кредит онлайн. У який би час не була подана заявка, її завжди опрацюють і через кілька хвилин на контактний номер потенційного клієнта прийде SMS з рішенням. І слід зазначити, що в більшості випадків воно буде позитивне. Мікрофінансові організації рідко відмовляють у кредитуванні. Як показує статистика - ймовірність взяти кредит на карту в Україні у фінансовій компанії становить 95%, в банках же відмовляють практично кожному 2-3.

До речі, значно полегшує і прискорює процес оформлення кредиту відсутність вимоги документально підтверджувати доходи і трудовий стаж.

кредит

Отримати онлайн кредит на карту в мікрофінансовій компанії може практично кожен дорослий громадянин України. Адже у них немає таких жорстких критеріїв відбору клієнтів, як у банків. Фінансові компанії, перед тим як прийняти рішення і видати мікропозику на карту перевіряють тільки вік потенційного клієнта, його громадянство і наявність простроченої заборгованості в бюро кредитних історій. При цьому взяти позику грошей на карту в Україні за допомогою www.mrmoney.com.ua може і проблемний клієнт. Але тільки тим, хто допустив прострочення з поважних причин і його обсяги не дуже великі.

Мікропозика грошей на карту у фінансової організації оформляється і зараховується на рахунок протягом декількох хвилин. З такою швидкістю банки в Україні поки що не приймають рішення і не видають кредити. Тому щоб оперативно отримати мікропозику в Україні, не виходячи з дому чи офісу, рекомендується відразу ж звертатися до фінансової компанії.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...