• Як поєднувати сумку і кроси: стильні образи

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 21 липня 2019 року

Всі ми добре знаємо, що кросівки в останній час займають далеко не останнє місце у моді, та особливо в повсякденному гардеробі кожної дівчини. Це, як би мовити, сучасний мастхев, без якого неможливо обійтись. Але важливим питанням все ж таки залишається комбінування кросівок з іншими елементами гардеробу. Саме тому, сьогодні ми поговоримо, про поєднання кросівок та сумок.

sneakers + bag

Вдале поєднання в більшості випадків залежить від стилю взуття та звісно інших аксесуарів. Наприклад, білі або рожеві кросівки чудово будуть виглядати з білим або рожевим рюкзаком. Ідеальним варіантом виступає також одноманітність фактур або типів матеріалу. Ви можете сміливо комбінувати замшеву сумку з такими ж кросівками. Але треба пам'ятати про те, що замша не дуже презентабельно виглядатиме разом зі шкірою. Не обов'язково шукати аксесуари лише спортивного фасону, зверніть увагу на стиль «кежуал», в якому ховається максимальна зручність, простота і стиль.

Такі варіанти можна знайти будь-де, як в міських бутіках, так і в інтернет середовищі. Цікаві варіанти на кожен день, можна відшукати у відомих інтернет-магазинах, як BagShop, Hypesneakershop, BuyBag та багато інших. Якщо ви обожнюєте різнокольорові аксесуари, намагайтесь підбирати взуття відповідного тону та кольору, або хоча б з наближеними елементами на кросівках - це можуть бути різного роду вставки, емблеми, вишивка та багато іншого.

кросівки

Ідеально підходять до будь-якого образу білі кросівки.Тільки уявіть собі лук з ажурною сукнею (будь-якого кольору) і білої сумки та кросівок.

кросівки + сумка

Якщо Ваші улюблені кросівки мають багато малюнків або різних принтів, то сумку під них краще обирати одного тону, тобто того кольору, який присутній на взутті. Якщо ви створюєте образ у стилі кежуал, пам'ятайте, що добре в такому випадку буде виглядати сумка-сідло. Сумка-шопер може чудово буде поєднуватися з кедами. В такому стилі можна піти не тільки за покупками, а й в університет та на роботу. Сумка крос-боді, якщо вона правильно підібрана за кольором, прекрасно підійде під будь-які кросівки з магазину hypesneakershop. Вона є представником класики і спорту в одному флаконі. Саме тому, вона  так полюбилась всім жінкам і дівчатам.

sneakers + bag

Сумка-листоноша також підійде під кеди, кросівки, так, як і сумка-мішок - це ідеальні моделі з області кежуал стилю. Також треба пам'ятати, що з чорними або будь-якими однотонними класичними кросівками добре гармонує невелика сумка а-ля шанель, на ланцюжку або ремені. 

Сумка-листоноша
Враховуючи все сказане вище, можна із впевненістю сказати, що існує безліч можливих варіантів комбінування сумок та рюкзаків із кросівками та кедами. Кожен із представлених образів Ви можете з легкістю носити в повсякденному житті. Але не треба також забувати і про інші аксесуари, які ще більше можуть зробити Ваш look дійсно незабутнім. Це можуть бути пов'язки на голову, різного роду часи та біжутерія.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...