• Розсувні системи для дверей: особливості конструкції

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Середа, 17 липня 2019 року

Розсувні системи, які використовуються в міжкімнатних проходах замість стандартних дверей або арок, користуються у Києві великим попитом. Особливо припали до вподоби розсувні конструкції господарям малогабаритних квартир. З одного боку така система економить в помешканні корисний простір. З іншого – захищає від чужих поглядів кімнати, що їх власники не бажають виставляти на показ (ванну, спальню чи дитячу). Для зручності користувачів ринок пропонує декілька видів розсувних систем для дверей, які можливо переглянути на сайті - https://perfect-okna.com.ua/sliding-systems/.

Розсувні системи

Плюси розсувних міжкімнатних конструкцій

Серед основних переваг описуваної продукції варто зазначити наступні:

 1. Подібний механізм помітно економить площу в квартирі, так як місця для розкриття та закриття дверей не потрібно.
 2. Система для розсувних дверей працює безшумно протягом всього терміну експлуатації, гарантованого виробником.
 3. Конструкція не є складною в установці, так як нема потреби монтувати спеціальну дверну коробку.
 4. У використанні такі агрегати дуже зручні, тому що під ногами користувачів немає порогів чи рейок.
 5. Для широкого дверного отвору можна встановити систему з двох полотен, для вужчого – з одного.
 6. Презентабельний зовнішній вигляд. В Україні розсувні системи для міжкімнатних дверей виготовляються з різних матеріалів, у різному дизайні та стилістиці.

Як визначитися з механізмом дверей для дому

Підбираючи варіанти дверних конструкцій для облаштування міжкімнатних проходів у своєму домі, особливу увагу слід звернути на якість комплектуючих елементів. В даному випадку мова йде про ролики, ручки, обмежувачі, напрямні. Вибір полотна можна робити в залежності від особистих уподобань. Сама конструкція, по якій це полотно буде пересуватись, повинна бути достатньо надійною та функціональною. Ролики та напрямні повинні працювати якісно, без запинань та помилок. Ручки варто вибирати практичні та зручні.

Розсувні системи

Слід знати, що механізм розсувних дверей також може бути різним. Виділяють такі типи конструкцій:

 • купе;
 • гармошка;
 • радіус;
 • каскад.

Всі вони різняться способом установки і типом відкривання. Найбільшим попитом протягом останніх років користуються функціональні розсувні системи, що працюють по типу купе.

Щоб обладнане розсувними дверима помешкання довгі роки тішило домовласників безпроблемною експлуатацією, перед покупкою варто проконсультуватись зі спеціалістами. Досвідчені оператори поможуть визначитися, професійні майстри проведуть установку швидко, якісно та недорого. Власники в результаті отримають затишний, комфортний, просторий та теплий дім без незручностей і протягів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...