• Перш ніж реалізувати нерухомість, потрібно знати її реальну ціну

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 23 липня 2019 року

Операції з нерухомим майном є одними з найпоширеніших, а головне прибуткових в Україні, особливо в Києві. Купівля, продаж, оренда нерухомості є досить вигідною фінансовою операцією, яка, більш безпечна на відміну банківських вкладень.

оцінка майна

Ситуація з українською банківською системою змусила українців, які володіють якимись заощадженнями, заглянути в сферу нерухомості щоб зберегти свої кошти або за можливості навіть примножити. Банківські депозити стали досить ризиковими операціями, які, по суті, не дають ніяких гарантій, адже навіть прописавши всі умови на папері, в разі негативної ситуації ці документи можуть бути просто втрачені, і нічого нікому не доведеш.

Що стосується нерухомих об'єктів, то оцінивши всі можливі ризики, пов'язані зі своїми фінансовими вкладеннями навіть в найменшу площу, можна говорити про збереження коштів. Але операція купівлі-продажу нерухомості вимагає наявність певних документів, серед яких має бути підтвердження реальної вартості реалізованого об'єкта.

оцінка нерухомості

Чому потрібно оцінити майно

Визначити реальну вартість нерухомості, звичайно, можна і самостійно адже в інтернеті є вся необхідна інформація у відкритому доступі. Але так можна робити лише для особистого знання, а ось покупець повинен бачити письмовий доказ наведених даних.

Тому визначати, скільки ж насправді коштує об'єкт зобов'язаний фахівець, який надасть всі необхідні підтверджуючі документи. Операція, яку виконує така людина або оціночна компанія, носить назву оцінка нерухомості і полягає вона, по суті, в аналізі і зіставленні вартості подібних об'єктів на ринку.

калькулятор для оцінки нерухомості

По закінченню проведення процедури, оцінювач видає клієнтові на руки документ державного зразка з усіма необхідними даними і реквізитами. Варто відзначити, що він може знадобитися не тільки при купівлі-продажу, а й, наприклад, за рішенням суду про погашення грошового боргу, або при поділі майна та ін.

Оцінка об'єкта нерухомості, автомобілів, основних засобів, землі у Києві найякісніше виконається фахівцями компанії ТОВ «Реал Експерт». Володіючи всіма необхідними знаннями, а головне багаторічним досвідом, співробітники за короткий час і доступну плату виконають усе в кращому вигляді, і нададуть всі необхідні папери. У компанії в наявності є всі документи, що дозволяють вести оціночну діяльність у Києві.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...