• Дизайн сучасного офісу від професіоналів

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  П'ятниця, 20 грудня 2019 року

Сучасний офіс має поєднувати кілька особливостей інтер’єрного оформлення – наявність достатнього робочого простору, зручність меблів, ергономічність освітлення з поєднанням природних та штучних джерел. Також важливим є відтворення в інтер’єрі корпоративного стилю, якщо такий наявний. Бажаєте замовити дизайн інтер’єру офісів на професійному рівні? Тоді звертайтеся в спеціалізовану студію.

Сучасний офіс

Функціональний, стильний та практичний дизайн офісу від HG Design, що обов’язково враховує вид діяльності компанії – це вдале відтворення комфортної робочої обстановки для позитивного настрою і стимуляції творчих процесів. В такому оформленні приміщень враховуються найдрібніші деталі, повноцінно використовується вільний простір, а підібрані меблі і техніка органічно гармонізують.

При створенні індивідуальних дизайнів фахівці застосовують креативні ідеї і сучасні технології, перевірені рішення та успішний досвід, орієнтуються на потреби працівників та їх спеціалізацію, дотримуються принципів ергономічного розподілу і зонування приміщень. Тому результатом завжди є оптимальне оформлення інтер’єрів будь-якого стилю і складності.

офіс

Сучасний офіс

Важливі деталі офісного дизайну

Звернувшись до досвідчених спеціалістів, ви можете замовити дизайн інтер’єру офісу у відповідності до всіх ваших потреб. При цьому особливу увагу буде приділено наступним деталям:

 • освітлення. Зазвичай офісна робота вимагає зосередженості і комфорту службового місця. Тому потрібно прорахувати достатність світла (природного, штучного) для тих, хто постійно знаходиться за ПК, працює з паперами;
 • раціональне встановлення меблів з оптимальною зручністю для персоналу і, можливо, для клієнтів компанії;
 • робоча атмосфера у відповідності до виду діяльності, з кольоровою гамою, що не відволікає, а навпаки – сприяє активності і ефективності робочого процесу.

В якому стилі може бути виконаний дизайн офісу від HG Design? Головне – щоб обраний стилістичний напрямок гармонізував з суцільною атмосферою. Популярними офісними стилями вважаються:

 • модерн з легкими плавними лініями, акцентом на фактурах;
 • еко з використанням натуральних матеріалів в оздобленні, меблюванні;
 • мінімалізм, що потребує об’ємного простору;
 • інноваційний хай-тек з застосуванням металу і скла в оздобленні;
 • практичний лофт з дерев’яними панелями, цегляною кладкою, оригінальними приладами освітлення.

Будь-який дизайн-проект вашого офісу буде запропонований в кількох варіантах, з наочною 3D-візуалізацією, щоб ви мали змогу обрати найкращу версію.

дизайн-проекту для офісу

дизайн офісу

Замовити розробку дизайн-проекту для офісу

Вже сьогодні замовити дизайн інтер’єру офісу можна через сайт студії або по телефону. Спочатку вам потрібно зв’язатися з фахівцями, щоб обговорити всі деталі, з’ясувати важливі моменти, визначитися з бюджетом. Потім, після огляду об’єкту, спеціалісти почнуть розробляти дизайн офісу від HG Design, який неодмінно стане повним відображенням всіх ваших сподівань і потреб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...