• Трохи корисної інформації про 4G

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 2 грудня 2019 року

Інтернет зі швидкістю 4G сьогодні доступний клієнтам мобільного оператора "Київстар". Це одна з найвідоміших в Україні компаній, яка забезпечує абонентам найвищу середню швидкість інтернет-з'єднання у порівнянні з іншими компаніями (за результатами 2018 і більшої частини 2019 року). Тобто вже другий рік поспіль "Київстар" в цьому відношенні є лідером серед усіх українських мобільних операторів. Висока швидкість 4G інтернету робить використання смартфона ще зручнішим.

4G

4g+смартфон

Визначення 4G

Це новий стандарт бездротової передачі даних для смартфонів — четверте покоління зв'язку. Його відмінність від 3G полягає у збільшенні швидкості передачі даних в мережі, що дозволяє більш комфортно використовувати різні сервіси. Мережі 4G також більш ємкі, тобто за допомогою однієї базової станції оператор може обслуговувати більшу кількість абонентів. Смартфони, що випускаються сьогодні підтримують цей стандарт, хоча ще 5 років тому такою підтримкою могли похвалитися тільки флагманські моделі.

4g + smartphone

Переваги

Швидкість інтернету 4G буде високою навіть у місцях масового скупчення людей — на стадіонах, в торгових центрах тощо. Не погіршує якість з'єднання і рух — швидкість буде зберігатися навіть під час їзди в автомобілі, звісно в межах зони покриття. З'єднання в порівнянні зі стандартом 3G стабільніше.

про 4G

4G

При завантаженні відеороликів, музики та ігор затримка буде в 2,5 рази коротшою, ніж при використанні стандарту 3G. Тому користувач економить багато часу, що завжди важливо, якщо він використовує інтернет для роботи. Це порадує і любителів фільмів, адже з 4G можна комфортно переглядати відео в HD.

Мобільні оператори розширюють зону покриття, щоб абоненти навіть із невеликих населених пунктів України могли користуватися високошвидкісним інтернетом 4G. Розробляються і нові тарифні плани з метою запропонувати абонентам вигідні умови його підключення і використання.

Для того, щоб стежити за розширенням покриття, ви можете час від часу заходити на сайт свого мобільного оператора. Якщо в новому населеному пункті з'являється покриття 4G, то ця точка відразу ж з'явиться на мапі країни. Після появи покриття смартфон підключиться до нової мережі автоматично, якщо він підтримує її. Іноді для підключення може знадобитися ручна настройка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...