• Чому в Україні так популярні старі автомобілі з Америки?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 20 жовтня 2019 року

Тим, хто хоче купити авто в Америці

Сьогодні багато українців, плануючи придбати автомобіль, усе частіше цікавляться можливістю покупки авто в США і його доставки в Україну. І така підвищена увага до заокеанських машин обумовлена не тільки бажанням заощадити, купуючи старе авто.

авто в Америці

прапор

Почнемо з того, що автомобілебудування в США добре розвинене, і американські компанії випускають дуже якісні автомобілі, дійсно зроблені на совість і для людей. Вони надійні, комфортабельні, а всі елементи їх конструкцій ретельно продумані. Тому американська машина є мрією тієї людини, для якої питання якості є принциповим.

“Старі” автомобілі із США дуже часто знаходяться у відмінному стані. Справа в тому, що купівельна спроможність у американців дуже висока, і вони можуть дозволити собі міняти машини мало не через кожну пару років. Приводом для зміни авто може послужити навіть невелика вм'ятина на кузові, яка трохи псує тільки зовнішній вигляд транспорту. Перед продажем ж старі машини ґрунтовно перевіряються фахівцями. Тому, замовляючи доставку авто з-за океану, ви можете розраховувати на те, що незабаром у вашому гаражі буде красуватися надійний і красивий "американець", який прослужить вам ще багато років.

Куди звернутися за послугою доставки?

В Україні доставкою автомобілів з США займається компанія .ТОВ "Тризуб-Авто", яка є офіційним представником американської компанії ME Baltic, LLC. На її сайті https://https://trizub-auto.com.ua потенційні клієнти можуть подивитися на авто з прозорою історією і точно будуть знати усі недоліки авто, а головне, що цей автомобіль не тонув. Звертаючись до цієї компанії, ви отримуєте шанс дуже добре заощадити на покупці автомобіля і отримати відмінний транспорт для себе і своєї сім'ї.

доставка авто

Про перевірку авто перед продажем

Перед виставленням на продаж кожен автомобіль проходить ретельну перевірку фахівцями, які використовують для цього всі необхідні інструменти та обладнання. Оцінюється не лише зовнішній вигляд авто, але й ступінь його зносу, наявність явних пошкоджень або тих, які колишні власники намагалися замаскувати. До перевірки машин відносяться дуже уважно. Якщо говорити про пріоритети для покупки, то краще всього вибирати ті автомобілі, які отримали лише первинні ушкодження і з цієї причини були виставлені на продаж. Такі машини не будуть мати серйозних прихованих дефектів і відмінно підійдуть для подальшого використання, незважаючи на деякі зовнішні пошкодження.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...