• Інформація для тих, хто хоче взяти безвідсотковий кредит

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 25 вересня 2019 року

Кредитування в онлайн-режимі — дуже затребувана послуга, яку пропонують багато українських мікрофінансових організацій (МФО). Конкуренція серед організацій дуже висока, тому кожна з них прагне запропонувати клієнтам найбільш вигідні умови кредитування, влаштувати всілякі акції тощо. Одна з найпоширеніших пропозицій — це кредит під 0 відсотків, за умовами якого людина бере в борг певну суму грошей і через певний час повертає їх без нарахування будь-яких відсотків. Такі умови максимально вигідні самому позичальникові, а МФО така пропозиція послуги дозволяє залучити більше клієнтів.

онлайн кредит

Як взяти безвідсотковий кредит?

Для початку потрібно знайти організацію, яка в даний момент пропонує послугу безвідсоткового кредитування. Для пошуку МФО (онлайн-кредит) найзручніше користуватися сервісом topcredit.com.ua, завдяки якому можна швидко порівняти пропозиції від різних компаній і вибрати для себе найбільш підходящий. Використовуючи сервіс, ви отримуєте тільки достовірну інформацію та економите багато часу.

Зверніть увагу на те, що найчастіше МФО пропонують безвідсоткові кредити тільки новим клієнтам. Тому у вас більше шансів отримати таку позику, якщо до цього ви взагалі не користувалися послугами таких фінансових організацій.

кредит

Зручність такої послуги перш за все в тому, що для отримання грошей вам не потрібно збирати багато документів, відправлятися в офіс компанії і довго чекати рішення кредитного комітету. Вам знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний код, можливо деякі інші документи. Також від вас можуть зажадати зробити фотографію свого обличчя разом з розворотом паспорта із вклеєною фотографією, ім'ям та прізвищем. У більшості випадків на оформлення заявки на кредит потрібно буде витратити лише кілька хвилин.

Розглядається заявка також швидко. Імовірність її схвалення підвищує хороша кредитна історія і деякі інші фактори.

кредит

Що потрібно знати про оплату кредиту?

Якщо ви взяли безвідсотковий кредит, то повернути його потрібно вчасно — тільки тоді вам не доведеться платити відсотки. Якщо ж прострочити платіж, то МФО почне нараховувати вам штрафні відсотки. Будь-яке прострочення негативно впливає на кредитну історію. Якщо немає можливості погасити кредит вчасно, то за невелику плату можна оформити його продовження на певний час. У цьому випадку ваша кредитна історія не погіршиться. Оплатити кредит можна банківською картою, переказом або через який-небудь термінал (наприклад, через всім відомий iBox).

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...