• Апарат для рентгенографії Radrex

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 15 серпня 2019 року

Основні вимоги до рентгенографії були акуратно вбудовані в збалансований, оптимізований, надійний і зручний для користувача апарат для рентгенографії Radrex. Radrex – це проста система з якостями, які задовольняють потреби кожного.

апарат для рентгенографії Radrex

Переваги системи

Canon Medical Systems створила надзвичайно потужний, якісний та бездоганний рентген, який може моє безліч переваг:

  • для оператора - простота експлуатації і зручність для пацієнта;
  • для лікаря - спрощення складних процедур діагностики за допомогою високоякісних зображень;
  • для менеджера - надійність.

Ці системи є відмінним засобом економії простору і можуть бути швидко встановлені в будь-якому приміщенні. Вони створені для тривалого терміну служби, використовують повністю надійні компоненти. Опори рентгенівської трубки з широким діапазоном переміщення ідеально підходять для широкого спектру радіографічних функцій.

апарат для рентгенографії Radrex

Особливості рентгену

Стіл Bucky має широкий асортимент аксесуарів, які легко кріпляться. Вони підтримують бічну рентгенологічну процедуру і компресію живота, розширюючи спектр обстежень.

Пристрій Bucky від Canon Medical Systems використовує відому коливальну систему, тому чіткі зображення стають самі собою зрозумілими. Крім того, в генераторах використовується високочастотний інвертор, що забезпечує стабільну, високу продуктивність і високу якість зображення, завдяки чому рентгенографія стає дедалі легшою, зручною та безпечною.

Toshiba America Medical Systems, Inc. представила стандарт RADREX TM -i, цифрову рентгенографічну (DR) систему, щоб надати технологам просту і зручну у використанні систему.

Стандартна система RADREX-i дозволяє підприємствам залишатися конкурентоспроможними, замінивши обробку плівки або касети CR цифровою системою для підвищення продуктивності і точності діагностики. RADREX-i Standard був розроблений для поліпшення робочого процесу для відділень радіології, пропонуючи спрощені компоненти, в тому числі ергономічні, зручні для користувача елементи управління на рентгенівській трубці, а також розширену обробку зображень для підвищення достовірності діагностики.

Стандарт RADREX-i розроблений зі спрощеними компонентами і оптимізованими функціями, що робить його ідеальним рішенням для технологів. Крім того, що це економічний варіант для медичних установ, система вписується в більшість існуючих радіологічних кабінетів, що робить установку більш затребуваною. Вона скорочує час завдяки своїй простоті у використанні та дозволяє установам швидше отримувати зображення пацієнтів після діагностики.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...