• Для чого потрібна веб-аналітика?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 14 жовтня 2019 року

Навіщо веб-аналітика сайту

Для того, щоб визначити правильний напрямок розвитку сайту та поліпшити його роботу, потрібно зібрати певні дані про відвідувачів і відвідуваність ресурсу, вивчити їх. Це потрібно для того, щоб на підставі отриманих висновків проводити роботу по оптимізації сайту. Процес збору та аналізу таких даних і називається веб-аналітикою. Завдяки їй у власника сайту з'являється можливість точно визначати цільову аудиторію ресурсу і відповідно до цього наповнювати його тим контентом, який може найбільше зацікавити відвідувачів. Також веб-аналітика є обов'язковою умовою для розробки та проведення ефективних рекламних кампаній.

аналітика

веб-аналітика

Нехтувати веб-аналітикою ніколи не варто, оскільки просувати й удосконалювати сайт навмання, вибирати стратегію керуючись лише припущеннями — це несерйозно і дуже ризиковано. Розробку ефективного сайту варто довірити фахівцям SEO Creative. Головний принцип їх роботи — це створення по-справжньому якісних продуктів. Команда SEO Creative успішно працює над проектами будь-якої складності, її клієнтами вже стали багато успішних компаній.

SEO

веб-аналітика

Які бувають види веб-аналітики?

Для вивчення роботи сайту та відвідуваності використовується комплексна аналітика. Завдяки їй можна отримати дані про весь сайт і також про окремі його сторінки. Особливо важливо проводити таку аналітику на сайтах з низькою відвідуваністю для визначення причин останньої і їх усунення проблем та визначення ядра сайту.

гугл

Під час проведення наскрізної аналітики вивчається той шлях, який привів відвідувача на сайт, а також фактори, які мотивували його на здійснення покупки або на замовлення послуги. Цей вид аналітики дуже важливий для розробки дієвої рекламної стратегії в конкретних умовах, для виявлення найбільш ефективних способів впливу на клієнта. Зібрані дані після аналізу дозволяють зрозуміти, як відвідувачі поводяться при відвідуванні сайту, як взаємодіють із різними його елементами, на що звертають увагу в першу чергу і скільки часу проводять на сайті.

Дуже важливо правильно провести веб-аналітику на тих сайтах, які тільки почали свою роботу. Власник нового сайту може мати вельми розмиті уявлення про цільову аудиторію і шляхи просування. Для створення чіткої картини цього і потрібна аналітика. Вона дозволяє відразу ж вибрати правильний напрямок роботи сайту та швидше досягти успіху в бізнесі.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...