Понеділок, Січ 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чоловіка настільки вразив лист від онлайн-продавця, що він пожертвував нирку незнайомцю

Субота, 16 травня 2020 року

Цей випадок стався в 2013 році з одним із жителів Шотландії, Реєм Даффі з Единбурга. Його дружина Зої замовила для себе одяг (жіночі шорти) через онлайн-платформу eBay.

Через деякий час прийшла посилка. Вона була загорнута у симпатично декорований крафт-папір із намальованими від руки різними персонажами — милими звірами і птахами. Окрім того, всередині посилки подружжя знайшло листок паперу, який вклала продавець.

Незабутній лист

У короткому листі жінка висловила вдячність за вчинену покупку, а також повідомила, що вона збирається і надалі виставляти на продаж деякі речі. Причина в тому, що її чоловік втратив роботу через ниркову недостатність і знаходиться у списку очікування на трансплантацію. На гроші від продажу вона планує купувати для їхніх чотирьох дітей частування.

Малюнками на обгортці жінка хотіла висловити подяку покупцям за те, що у її сім'ї буде більше приводів для радості. Вона сподівається, що ці малюнки викличуть у людей посмішку так само, як вони допомогли викликати посмішки на обличчях її дітей.

Рей, батько двох дітей, якому на той момент було близько 50-ти, був зворушений листом. До того ж він відчув розгубленість і безсилля від усвідомлення того, що у 21-му столітті, коли можливостей насолоджуватися комфортним життям стає все більше, нам не завжди стає сил допомогти людині, яка потрапила в біду і переживає труднощі.

Доленосне рішення

Рей згадує, що думав про можливість пожертвувати тому чоловікові свою нирку. Однак він не мав жодного уявлення про те, які процедури для цього потрібно пройти.

Через два роки (у 2015-му) зважитися на сміливий вчинок йому допоміг випадок. Перемикаючи радіо, Рей зовсім випадково натрапив на програму, у якій людина, що стала добровольцем — живим донором, розповідала про свій досвід пожертвування нирки. Не в змозі забути про подію з посилкою і листом, Рей вирішив, що доля посилає йому шанс, і почав діяти.

Він пройшов необхідні медогляди і, нарешті, у 2017 році переніс спеціальну операцію з видалення нирки для анонімного донорства.

Безкорислива допомога іншим людям — дорогоцінне бажання

За словами Рея, він усвідомлює, що таке рішення не для всіх, але тоді він відчував, що просто не може вчинити інакше.

Рей досить швидко відновився після операції і став співпрацювати з організацією «Give a Kidney», допомагаючи людям дізнатися більше про можливості добровільного пожертвування органів. Восени 2019 року він здійснив сходження на скелю Старець острова Хой (Old Man of Hoy на узбережжі Шотландії — найвищий кекур у Великобританії).

Це не єдиний дивовижний випадок із листом, прикладеним до товару. Відомо, наприклад, що покупці з різних країн неодноразово знаходили записки у зроблених в Китаї товарах. У них ув'язнені трудових таборів просили розповісти світові про тортури і нестерпні умови утримання у в'язницях Китаю.

Читайте далі:

Чотирирічна дівчинка з Данії дарує квіти одиноким літнім людям

Виставка пластинованих тіл у Києві: звідки тіла?

Мобільна медична допомога Rides for Lives рятує життя людей у важкодоступних районах

Comments   

загрузка...