• Горизонтальні і вертикальні жалюзі в будинку

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 3 вересня 2019 року

Конструкція жалюзі: різновиди

У багатьох будинках і квартирах жалюзі повністю замінюють собою традиційні штори, і така заміна є сьогодні більш ніж актуальною. Жалюзі різних конструкцій дуже практичні, з їх допомогою можна з легкістю налаштовувати інтенсивність природного освітлення в будинку, а догляд за ними дуже простий. Жалюзі горизонтальні, вертикальні і ролети використовуються в будинках та офісах найбільш часто. Яскраві приклади інтер'єрів, в яких використовуються жалюзі, можна побачити на сайті компанії «Жалюзі-Небо».

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Вертикальні моделі являють собою конструкцію з довгих пластин (ламелей), які перебувають у вертикальному положенні і оснащені механізмом для повороту. Матеріалом для виготовлення ламелей може служити щільна тканина, пластик тощо. Вартість таких жалюзі залежить від виду матеріалу, а також від їх декоративних якостей. Моделі вертикального типу найчастіше можна побачити в магазинах і офісах.

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Конструкції з горизонтально розташованими пластинами виглядають більш витончено, а тому багато хто воліє купувати для своїх будинків саме їх. Найбільш популярними є класичні білі моделі, які дуже універсальні і підійдуть практично для будь-якого вікна. Якщо віконні рами у вас вдома мають не білий, а якийсь інший колір, то можна купити і кольорові жалюзі, які виглядають дуже незвично.

Ролети

Ролети

У конструкції ролетів використовуються не окремі пластини, а суцільне тканинне полотно. Воно може бути і напівпрозорим, і дуже щільним. Вибір залежить від того, з якою метою ви купуєте такий виріб — тільки для декору або ж для кращого регулювання природного освітлення у своєму будинку.

жалюзі

Рекомендації по вибору

  • Неякісні жалюзі дуже часто ламаються, заразом із ладу найчастіше виходить саме поворотний механізм. Тому при виборі на міцність останнього потрібно звертати увагу в першу чергу.
  • Не варто купувати моделі з дуже тонкими і ніжними пластинами, оскільки при регулярному догляді за ними вам завжди доведеться обережно ставитися до них, щоб не пошкодити. Надто тонкі ламелі можуть легко деформуватися, що безнадійно зіпсує їх зовнішній вигляд.
  • При покупці орієнтуйтеся на продукцію від авторитетних виробників, хоч і коштувати вона може досить дорого. Але якісні жалюзі точно варті того, щоб витратити на їх придбання певні кошти, адже служити вони будуть дуже довго, зберігаючи свою красу і функціональність.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...