• Ази просування сайтів для початківців

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 14 серпня 2019 року

Суть SEO-оптимізації

Перше, на що варто звернути увагу новачкові, який має намір і бажання просунути свій сайт — це SEO-оптимізація. Суть її полягає в налаштуванні вмісту ресурсу таким чином, щоб пошукова система після введення запиту користувачем "викидала" сайт якомога вище у видачі. Правильно виконана оптимізація збільшує кількість відвідувачів ресурсу, які можуть стати потенційними покупцями пропонованих товарів або послуг.

Оптимізація буде корисною для будь-якої компанії, яка шукає клієнтів через інтернет. Якщо сайт після просування починає "вискакувати" на першій сторінці пошуковика, людина підсвідомо відчуває більше довіри до такого ресурсу і в багатьох випадках навіть не намагається перегортати інші сторінки з видачею. Як показує статистика, на сайти, що знаходяться вгорі видачі, звертають увагу більше 95% користувачів. Так що недооцінювати важливість просування не можна.

SEO

Оптимізацією займаються в спеціалізованих компаніях. Для тих, кому потрібно ефективне просування сайту і збільшення доходу від бізнесу, варто звернутися до веб-студії "IMA" (https://ima.kz/). Її завданням є розробка маркетингових стратегій для бізнесу, і з її допомогою підприємець зможе вийти на абсолютно новий рівень у власній справі. Компанія не тільки допоможе просунути сайт, а створить потрібний саме вам сайт.

онлайн маркетинг

Що таке контекстна реклама?

Якщо ви введете в пошуковик певну фразу (наприклад, "ремонт телевізорів"), то на відображеній сторінці побачите список сайтів, на яких можна замовити подібну послугу або почитати про неї. У правій же частині сторінки ви побачите посилання з запитами, схожими на введений вами (в конкретному випадку це може бути "скупка старих телевізорів" або щось подібне). Це й називається контекстною рекламою. Людині пропонуються посилання на сайти з тематикою, близькою до тематики введеного ним запиту. Власники рекламованих сайтів платять за таку контекстну рекламу гроші. Але для тих сайтів, на яких щось продається, вона буде не ефективною.

smm

SMM

SMM має на увазі просування сайту через популярні соціальні мережі, блоги та інші часто відвідувані користувачами ресурси. Просувний сайт повинен містити такий контент, який зможе зацікавити велику кількість людей. В результаті багато хто напевно захочуть поділитися цікавим посиланням з друзями — таким чином до ресурсу і привертається увага аудиторії.

веб сайт

У досвідчених спеціалістів сайт завжди буде в числі перших, але потрібно пам'ятати, що ним завжди потрібно займатися і просувати!!!

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...