• Тонкощі вибору комфортного взуття

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 10 серпня 2019 року

Тонкощі вибору комфортного взуття

Правильно вибирати взуття важливо не тільки для комфортного носіння, але й для здоров'я. Неправильно підібрана модель взуття при тривалому носінні зможе викликати болі в спині, порушення постави та інші негативні наслідки. Тому перед покупкою важливо пам'ятати деякі поради, які допоможуть вам завжди відчувати комфорт і зберегти хороше самопочуття і здоров'я.

жіноча стопа

Шкода плоскої підошви

Багато жінок люблять взуття на плоскій підошві, часом навіть не помічаючи, що його носіння веде до болів в пальцях і суглобах, а також викликає відчуття слабкості. Тому носити таке взуття можна лише зрідка, для щоденних походів на роботу воно не підходить. Плоска підошва може стати причиною деформації стопи, негативних змін у сухожиллях і навіть спричинити розвиток артриту та інших небезпечних хвороб.

поска подошва

Високий каблук

Високий каблук: красиво, але небезпечно

Жінка, яка носить туфлі на високих підборах, одразу ж починає здаватися вищою і стрункішою. Однак таке взуття краще залишити тільки для урочистих випадків і свят. Коли жінка взуває туфлі на високих підборах, у неї відбувається дуже сильне навантаження на хребет. Стопа при цьому не може виконувати свої амортизаційні функції. Захоплення високим каблуком може привести до розвитку варикозу, до зміщення хребців і травм.

туфлі

Де купити і як вибрати хороше взуття?

Щоб не витрачати час на відвідування звичайних магазинів, за краще купувати жіноче взуття оптом в Україні на "ExpoShoes Online". Асортимент тут постійно оновлюється, а покупці можуть скористатися знижками і можливістю купити речі в розстрочку.

ExpoShoes

При виборі взуття пам'ятайте про декілька радах:

  • краще, якщо взуття буде виготовлене з натуральних матеріалів. Вони не викличуть у вас алергії, матимуть тривалий термін служби і гарний зовнішній вигляд;
  • для повсякденного носіння вибирайте моделі на підборах. Найбільш безпечними та комфортними будуть речі з висотою каблука від 2 до 5 см. Туфлі на високих підборах або черевики на плоскій підошві варто взувати лише зрідка;
  • купуйте взуття ввечері. До цього часу нога трохи збільшиться в розмірі після дня, і примірка буде точнішою;
  • вибираючи дитяче взуття, не купуйте занадто вільні моделі (розраховуючи на те, що нога дитини швидко виросте). Вільні речі будуть дуже незручними і можуть викликати у дитини порушення постави.

макасини

Пам'ятаючи про ці прості поради, ви завжди зможете купувати красиве і повністю безпечне для здоров'я взуття.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...