• Про що говорять зірки готелів

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 28 липня 2019 року

Напевно кожен хоч раз у житті зупинявся в готелі, але мало хто замислювався, за яким же принципом кожному з готелів присуджують певну кількість зірок. Або чому деякі готелі взагалі не мають зірок, адже здається, що таку оцінку повинні мати всі діючі готелі? Сьогодні ми спробуємо розібратися у цьому цікавому питанні.

готель

1 і 2 зірки

Готелі з однією зіркою (найчастіше ця єдина зірка при презентації готелю взагалі не фігурує) представляють собою заклади найнижчого класу, в яких ви можете розраховувати тільки на мінімальне обслуговування. Найчастіше в такому готелі вам запропонують практично ті ж умови, що й у звичайному хостелі. В готелі ж, який може похвалитися наявністю двох зірок, вас чекають умови кращі. У вашому номері вже може бути телевізор, а меню буде складатися із досить великої кількості різноманітних страв. Але якщо ви хочете жити дійсно з комфортом, найкраще зупиняйтеся в готелі з 3 або 4 зірками. Ціни в таких готелях будуть нижчі, ніж в більш презентабельних закладах, а якість обслуговування і обстановка в номерах будуть цілком пристойними.

номер готелю

рушник

прибиральня

3 і 4 зірки

Номер у готелі з 3 зірками буде обставлений усіма необхідними меблями. У таких номерах завжди буде чисто і охайно, а гостю буде надано комплект постільної білизни, рушники та інші необхідні туалетні приналежності. Ще краще мають зустріти вас у готелі з 4 зірками. В цьому випадку ви вже можете розраховувати на висококласне обслуговування. Яскравим прикладом хорошого 4-х зіркового готелю є готель Україна (http://www.ukraine-hotel.kiev.ua/), в якому створені чудові умови для проживання. До ваших послуг тут відмінні номери, в яких ви знайдете все необхідне для спокійного відпочинку. Крім того, готель знаходиться в дуже зручному місці, звідки ви можете дістатися без зусиль і труднощів до будь-якого району міста.

готель 4 зірки

номер готелю

5 зірок

Готелі з п'ятьма зірками є одними з найкращих, поступаючись лише закладам найвищого стандарту. Тут вам нададуть чудові номери, а персонал такого готелю завжди буде уважний до вас і буде готовий виконати всі ваші побажання. У таких готелях ви зможете замовити безліч додаткових послуг, а в багатьох з них є ексклюзивні номери з незвичайними інтер'єрами. У номері обов'язково повинна бути вся необхідна техніка, зокрема кондиціонер, холодильник із напоями, а в готелі є ресторани, бари, магазини, тренажерний зал, дитячий клуб, спа-центр та ін.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...