• Головні переваги картонної упаковки і її використання

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 вересня 2019 року

Які переваги має харчова упаковка з картону?

Картонна упаковка для харчових продуктів має дуже багато переваг перед іншими видами упаковки, тому широко використовується в усьому світі. Останнім часом у багатьох розвинених державах спостерігається відчутне зниження обсягів виробництва упаковки з шкідливих для навколишнього середовища матеріалів і популяризація саме картонних виробів. Серед їх головних переваг потрібно згадати такі:

  • вони легко переробляються, а також швидко розкладаються в природі. Навіть випадково викинутий в лісі картонний ящик незабаром розкладеться, не заподіявши навколишньому середовищу ніякої шкоди;
  • така упаковка дуже дешева, тому її використання в бізнесі завжди вигідно;
  • вона має акуратний зовнішній вигляд, також на неї легко наносяться логотипи компаній. Тому харчова упаковка може стати дуже недорогим носієм реклами.

Все більше сучасних підприємств, які випускають продукти харчування, переходять саме на таку упаковку, і можна очікувати, що в недалекому майбутньому її затребуваність зросте в рази.

Для яких цілей можна використовувати картонну упаковку?

Ця упаковка є універсальною і сфера її використання дуже широка. Вона часто застосовується для транспортування і зберігання:

  • усіляких харчових продуктів і напоїв (сипучих продуктів, сухих і заморожених напівфабрикатів, солодощів, чаю, кави, алкогольних напоїв тощо);
  • одягу, взуття, білизни;
  • посуду, іграшок, канцелярських товарів;
  • косметичних засобів, засобів побутової хімії та багато чого іншого.

Крім усього іншого, міцні картонні коробки часто використовуються для побутових потреб, наприклад, в них дуже зручно складати речі перед квартирним переїздом або їх подальшого зберігання..

Де знайти якісну картонну упаковку?

Виробництво упаковки для харчових продуктів є спеціалізацією компанії "ПапірСток". Виробництво ведеться з використанням передових технологій, завдяки чому забезпечується дуже висока якість готової продукції. Компанія працює на ринку понад 8 років і за цей час зарекомендувала себе як дуже відповідальний виробник різних видів упаковки. При виконанні кожного замовлення точно дотримуються всі умови і терміни, прописані в договорі, тому "ПапірСток" користується повагою серед своїх клієнтів — представників середнього і великого бізнесу.

 

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...