• 6 порад для батьків

  • Вівторок, 26 листопада 2019 року

Батькам часто дають поради щодо різних речей. І одна з дуже важливих порад полягає в тому, щоб ми насолоджувалися дитинством наших дітей, поки можемо, навіть якщо повсякденне життя здається складним, оскільки воно проходить дуже швидко.

Як сказав французький письменник Альфонс Доде: «Дні такі довгі, а роки такі короткі».

Найчастіше наша увага стає жертвою відволікаючих чинників і суєти. Однак напевно кожен батько замислюється про те, щоб підвищити якість уваги, яку він приділяє своїм дітям. Ось декілька ідей про те, як це зробити.

Знайдіть час для себе

Можливо, нелогічний перший крок, але один зі способів не відволікатися під час спілкування з дітьми — це виділити час на інші необхідні й важливі речі. Прокинутися раніше своїх дітей — чудовий спосіб зробити це.

Якщо вам потрібно почитати, спокійно випити чашечку кави, прийняти душ або попрацювати, розплануйте свій час, щоб потім не відволікатися на те, чого ви не встигли.

Відкладіть телефон

Сучасні пристрої викликають звикання і їх важко ігнорувати. Але подумайте про те, який приклад ви подаєте своїм дітям, коли в їхній присутності усю свою увагу приділяєте крихітному освітленому прямокутнику.

Встановіть правило ігнорувати ваш телефон за присутності ваших дітей. Відкладіть його подалі і заплануйте, що ви перевірите його, коли вони ляжуть спати або іншим часом. Ви ж не хочете, щоб усі ці ґаджети завадили вам стати таким хорошим батьком, яким ви могли би бути.

Вправи

Знайдіть час, щоб більше рухатися, — це підвищить енергійність і знизить стрес. Чудовий спосіб зробити це — зіграти в активну гру зі своїми дітьми. Їм це сподобається!

Медитація

Медитація з часом може допомогти вам заспокоїти розум і уповільнити хід думок, щоб ви могли перебувати в поточному моменті і насолоджуватися ним. Спробуйте.

Відпустіть

Можливо, ви занадто зайняті справами, які для вас менш пріоритетні, ніж сім'я. Може у вас вдома потребує постійного догляду забагато речей. Або ви в полоні негативних емоцій і стресу щодо того чи іншого.

Приведення всього цього в порядок вимагає зусиль, але спрощення вашого життя звільняє місце для більш важливого і необхідного.

Станьте допитливими

Коли в останнє ви дивилися на своїх дітей із цікавістю? Ці маленькі люди з їхніми унікальними рисами характеру і темпераментом можуть багато чому навчити вас.

Не забувайте як чудово те, що поруч із вами є ваші діти. Уважно придивіться до них, цінуєте їх такими, якими вони є, і вам ні за що не захочеться пропустити дорогоцінні моменти їхнього дитинства.

Джерело: The Epoch Times.

Читайте далі:

Вплив медитації на організм — дослідження

Цікаві ігри на природі для незабутніх вихідних

Зворушливі фільми про тварин — для дітей та дорослих

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...