ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Природність у сучасному одязі або чому відео COS такі атмосферні

Велика Епоха

COS (Collection Of Style) — це сучасний бренд простого, стильного та зручного одягу з натуральних матеріалів. COS існує з 2007 року (перший магазин було відкрито в Лондоні) і входить до тієї ж групи компаній, що й більш розкручений шведський бренд H&M. Нордичне коріння дається взнаки: стилю COS притаманні лаконічність, стриманість і природність.

Незважаючи на такий прозаїчний опис діяльності цієї компанії, її рекламні відео цілком підійшли б якомусь театральному колективу. Мабуть, описати їх можна модним зараз словом «атмосферний».

Природність у сучасному одязі або чому відео COS такі атмосферні

Образи і звуки в кадрах, які неспішно змінюють один одного, підібрані таким чином, що під час перегляду глядач мимоволі занурюється в чарівну атмосферу задумливості. Герої у кліпах поводяться максимально відчужено, але водночас, здається, повністю захоплені задоволенням, яке відчувають від дотику до води, а також від руху світла або подиху вітру.

У цих відеороботах акцент на фасон одягу робиться мінімальний, основна увага зосереджена на природі й емоціях людини від контакту з нею.

Творці бренду стверджують, що черпають натхнення у графіці, дизайні та архітектурі.

Природність у сучасному одязі або чому відео COS такі атмосферні

У 2017 році COS співпрацювали з дуетом дизайнерів Studio Swine (Super Wide Interdisciplinary New Explorers) для створення інтерактивної інсталяції New Spring (Нова весна), приуроченої до Salone del Mobile Milano, міжнародної виставки меблів, що проходить у Мілані.

Роком раніше спільно з дизайнером Sou Fujimoto компанія створила для Міланської виставки меблів інсталяцію Forest of Light (Ліс світла). Композиція, на яку надихнули відчуття від прогулянки в залитому місячним світлом лісі, являє собою взаємодію світла і звуку в архітектурному контексті.

Природність у сучасному одязі або чому відео COS такі атмосферні

На додаток до споглядальної задумливості, COS також використовують у деяких відеороботах елемент комічності.

Такий прийом помітний, наприклад, у короткому відео про техніку озвучування.

Природність у сучасному одязі або чому відео COS такі атмосферні

А також в історії, створеної для Фестивалю сучасної музики в Лондоні. У ній розповідається про дівчину, що взяла медузу в маленьку подорож, а потім випустила її назад у море.

А відео з кульками Snarkitecture Loop змушує щиро посміхнутися, адже його ідея заснована на дитячій безпосередності і захопленості грою.

Компанія рекламує свій новий магазин, описуючи його як спокійне місце для споглядання предметів мистецтва (живопису, скульптури, кераміки тощо) від художників із різних країн світу. У цьому відео використано інсталяцію лондонського дизайнера Пола Кокседжа — Orbits, у якій взаємодіють штучні і природні елементи, електричне світло і камінь.

Бренд COS менш відомий українцям, ніж його «побратим» H&M, який, до речі, вже декілька років проводить акцію зі збору непотрібного одягу. (Дізнатися, де знаходяться інші точки здачі сировини в різних містах України, можна на нашій спеціальній карті «Куди здати відходи»).

Читайте далі:

Концерт Shen Yun справив глибоке враження на світових знаменитостей

Дрони Раффаелло Д'Андреа — вражаюче естетичне шоу

Завантажені книгами кораблі курсують біля островів і фіордів Скандинавії