• Як виглядає сучасний кабінет початкової школи

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 12 жовтня 2019 року

Оформлення шкільних приміщень у початковій школі — актуальна тема для вчителів та батьків українських учнів. Як не розгубитись у величезному асортименті навчального обладнання та обрати найкраще для школяра? Де краще купувати оснащення, щоб бути впевненим у його якості? Пропонуємо разом відшукати відповіді на ці та інші питання.

Нова початкова школа: навчальне обладнання та сприятливе середовище

Діти повинні навчатися в найкращих можливих умовах. І не просто засвоювати основні шкільні дисципліни, а й усебічно розвиватися. Тому й оновлення шкільного устаткування передбачає, перш за все, створення особливого освітнього простору.

Які вони — кращі кабінети початкових класів?

Щоб бути максимально зручними для дітей, шкільні приміщення початкової школи мають бути обладнані особливим чином. Важливо не лише забезпечити увесь необхідний наочний матеріал для початкових класів чи сучасне мультимедійне обладнання для інтерактивних уроків.

Сучасний кабінет початкових класів повинен, перш за все, бути комфортним і зручним для дитини. Як цього досягти?

  • Правильні меблі. Для початкових класів обов’язково потрібні меблі-трансформери. З комфортом просидіти за однією партою всі чотири роки — нереальне завдання для учнів початкової школи. Адже діти в цьому віці дуже швидко ростуть. Тому зручні комплекти меблів, які регулюються за висотою, стануть вигідним рішенням ситуації.
  • Достатня кількість оснащення та ігор для рухливого та спокійного відпочинку. Особливо це актуально для учнів перших класів, яким необхідно чергувати навчання з розважальною активністю.
  • Наявність інформаційних стендів і тематичних куточків, за допомогою яких можна щодня залучати учнів до навчального процесу, вчити їх взаємодіяти один із одним та з учителем.

Де краще купити засоби навчання в початковій школі

Якщо ви вже визначились, яке саме обладнання вам необхідно, — можна шукати постачальників. Деякі школи купують оснащення для кожної галузі окремо, самостійно підбираючи кожен товар. Інші замовляють одразу все онлайн, в спеціалізованих інтернет-магазинах із послугою доставки по Україні. Головне — обрати оптимальний варіант, який допоможе зекономити час і кошти.

Чи доцільно обладнати кабінет початкових класів під ключ

Варіант облаштування шкільного кабінету під ключ — один із найоптимальніших. Школа заощаджує час на вибір і закупку обладнання для початкових класів, економить кошти завдяки великим об’ємам замовлень. А деякі компанії навіть надають безкоштовну сервісну підтримку. Наприклад, компанія B-Pro: цей постачальник товарів для школи має власний відділ методичної підтримки, щоб допомагати вчителям правильно використовувати нову техніку та інші навчальні засоби. І при замовленні товарів для початкової школи в B-Pro школи додатково отримують ще й послуги доставки, встановлення та налаштування обладнання. Цікаво? Дізнатися більше можна за телефоном (044) 353 33 77 чи на сайті компанії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...