• Студія дизайну Nendo розробила дитячу книгу про те, як народжуються креативні ідеї

  • Понеділок, 30 вересня 2019 року

Японська студія дизайну Nendo створила дитячу книжку з ілюстраціями, яка розповідає історію про чашку, що намагається вирішити проблему відсутності ложки.

Окі Сато, засновник студії Nendo, зробив звичайну чашку головним героєм історії.

Основним завданням книги під назвою «Що таке чашка?» було показати, як народжуються творчі дизайнерські ідеї.

У чашки виникає проблема. Вона хоче розмішати каву з молоком, але у неї немає для цього ложки. Тож вона негайно починає придумувати різні варіанти вирішення цієї проблеми, працюючи над своєю формою.

Наприклад, вона витягується так, щоб мати два отвори: один — для кави, а інший — для молока, які таким чином зможуть змішуватися посередині.

А ще вона робить свою плоску основу конусоподібною: так вона зможе обертатися навколо своєї осі та змішувати всередині себе рідини.

Дизайнери студії пояснюють: мораль цієї історії в тому, що дизайн — це «не тільки створення гарних форм, але й визнання невеликих незручностей нашого повсякденного життя та пошук нових способів їхнього вирішення».

За словами розробників, загальний зміст книги полягає в тому, що навіть повсякденні дрібниці, які здаються нам нудними, можуть збагатити наше життя і схвилювати нас, якщо приділити їм дещо більше уваги.

Читайте далі:

Казка про Лотос

Медитація замість покарання: новий підхід у школах приносить дивовижні результати

Діти виготовляють сонцезахисні окуляри з річкового пластикового сміття

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...