Четвер, Кві 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Портфель, який перетворюється на стіл, — винахід для школярів в Індії (ВІДЕО)

Середа, 7 жовтня 2020 року

Компанія PROSOC розробила портфелі-трансформери для дітей з бідних районів Індії. Ранці DESKIT з легкістю перетворюються на столи, за якими школярам буде зручніше читати й писати.

Сьогодні багато шкіл у бідних районах Індії все ще не повністю укомплектовані. У деяких навчальних закладах не вистачає навіть такого базового обладнання, як парти. Тому дітям доводиться писати, спираючись на землю або коліна.

В Індії здавна закріплена традиція сидіти зі схрещеними ногами, тому дана позиція не є для дітей незвичною. Але зовсім інше — писати в такій позі, зігнувшись над аркушем паперу. Це негативно впливає на поставу, зір і здоров'я в цілому, а також, зрештою, і на успішність.

Тому дизайнери з PROSOC Innovators вирішили створити ранець, який зміг би трансформуватися у стіл. Ідея переносного столу прийшла до розробника Ешана Садасівана після того, як він побачив школярів, які намагалися писати, розташувавшись на підлозі.

DESKIT виглядає як звичайна шкільна сумка. Однак одна сторона ранця розкладається в портативний стіл, який забезпечує міцну поверхню для письма. Стіл можна розкласти як прикріпленим до ранця, так і окремо.

Творці говорять про ранець як про «мотивацію до відвідування школи», адже він не тільки допомагає вирішити проблему нестачі парт у школах, але й практичний, зручний і має привабливий вигляд.

Головні характеристики ранця-столу:

  • легкий;
  • водонепроникний;
  • міцний;
  • естетично привабливий;
  • доступний за ціною;
  • має декілька відділень;
  • можна використовувати стіл і ранець окремо;
  • висоту столу можна відрегулювати на 2 позиції.

DESKIT уже використовують понад 20 тис. дітей у різних штатах Індії.

На сайті компанії пишуть: «Ми проектуємо інноваційні продукти для суспільства». Творці DESKIT бачать свою місію в розробці інновацій для допомоги людям з бідних верств населення. Вони вважають, що загальна швидкість розвитку всієї нації залежить від розвитку кожного її індивіда, і тому прагнуть внести позитивні зміни у життя малозабезпечених жителів Індії.

Читайте далі:

Стиль і технологічність: створено «розумний» рюкзак Lumzag

Медитація замість покарання: новий підхід у школах приносить дивовижні результати

Незвичайний дизайн дитячого садочка в Хошиміні, В'єтнам

Comments   

загрузка...