Неділя, Січ 23, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Океанський пластик прикрасив гавайські сорочки (ВІДЕО)

Понеділок, 20 липня 2020 року

На перший погляд цю гавайську сорочку прикрашає принт зі звичайними для подібного стилю зображеннями «раю на землі»: хвилями і морськими мешканцями. Однак, якщо придивитися, все виявляється дещо інакшим.

Літаючі риби «перетворюються» на зубні щітки, які плавають серед банок, у яких застрягли краби, одноразового столового приладдя та іншого пластикового сміття.

Приурочений до Всесвітнього дня океанів проект під назвою «The Paradise? Shirt» (англ. «paradise» — «рай») було здійснено у 2018 році некомерційною організацією Parley for the Oceans разом із пивним брендом Corona.

Над малюнками працював художник і дизайнер Адольфо Корреа (Adolfo Correa) родом із Чилі, який проживає зараз в Іспанії. Адольфо створив вручну декілька начерків, а фінальний варіант було намальовано в електронному вигляді на планшеті. Художник надихався японськими гравюрами і фотографіями океанічних риб.

Модель розроблено в трьох кольорах: синій, колір морської хвилі й білий. Тканина сорочки виготовлена ​​із застосуванням пластику, зібраного працівниками організації Parley for the Oceans в океані, на островах і узбережжях.

Феліпе Амбра, віце-президент Corona, говорить про те, що малюнок на сорочці є свого роду алегорією на проблему забруднення пляжів. Хоча здалеку побачити масштаби забруднення важко, насправді воно величезне і проявляється всюди. Феліпе також додає, що, як представник бренду, який практично є синонімом пляжного відпочинку, він знає про проблему не з чуток.

«У нашій рекламі рай зазвичай показано таким, яким він і повинен бути — недоторканим і прекрасним, але в наш час усе важче знайти не забруднений пластиком пляж, — говорить Феліпе Амбра. Тому нам потрібно захистити пляжі, якщо ми бажаємо продовжувати насолоджуватися ними».

У рамках проекту, присвяченого Всесвітньому дню океанів, Corona також замовила компанії W+K Amsterdam рекламні щити із серії «This Is Living» («Ось воно, життя»), на яких зображені завалені сміттям пляжі, на противагу традиційній рекламі із зображенням ідилічних «райських куточків» планети.

Читайте далі:

Русалка-еколог Ханна Фрейзер плаває з акулами й китами

Куди здати відходи в різних містах України (карта від «Великої Епохи»)

Унікальні плетені сумки з упаковок для соусів — бренд Mother Erth

Comments   

загрузка...