• Русалка Ханна рятує мешканців океану

  • П'ятниця, 4 жовтня 2019 року

Багато хто мріє в дитинстві про незвичайні професії, але не кожен залишається вірним прагненням і докладає достатньо зусиль, щоб досягти мети. Ханна Фрейзер з Австралії не лише стала «професійною русалкою», але й використовує свою роботу, щоб зберегти життя підводних мешканців.

У 2015 році Ханна взяла участь у конференції TEDx Talk, де розповіла про свою діяльність:

«Я — русалка з реального життя. І перш ніж сміятися, давайте розберемося, що ж означає слово mermaid [русалка]? Слово "maid" означає "слуга", а слово "mer" означає "море". Тому ви можете називати мене просто слугою моря».

Вона також представила глядачам своє живописне полотно «Ангел вибору» і закликала всіх замислитися над тим, який вибір ми робимо:

«Щороку акули вбивають приблизно 10 чоловік. Тоді як люди вбивають щороку більше 100 млн акул! Це приблизно 12 тисяч на годину».

Екологічна діяльність

Ханна знялася для оскароносного документального фільму «Бухта» (The Cove, 2009), що розповідає про полювання на дельфінів у Японії. У 2013 вона брала участь у модельній зйомці з китовими акулами на Філіппінах — для залучення уваги до жорстокого промислу акулячих плавників. Також у 2013 на архіпелазі Тонга вона взяла участь у зйомках природоохоронного фільму «Зрада» (Betrayal), плаваючи разом із горбатими китами.

У тому ж році на Гаваях вона вночі здійснила занурення із затримкою дихання на глибину 9 метрів і плавала зі скатами роду Манта (чисельність якого останнім часом знизилася). Відео «Останній танець Манта» (Manta's Last Dance) було представлено на «Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення» (CITES). Зрештою скати Манта отримали всесвітній охоронний статус.

Хоробрість заради порятунку життя

У документальному фільмі «Велика біла акула: за межами клітки страху» (Great White Shark: Beyond the Cage of Fear, 2013) Ханна в костюмі русалки, вийшовши із захисної клітки, плавала під водою поруч із дорослою великою білою акулою.

У 2014 році на Багамах вона взяла участь у зйомках із тигровими акулами, нирнувши без захисту і акваланга, щоб привернути увагу до політики уряду Австралії щодо вибракування тигрових акул (навмисні вбивства акул, які відбуваються зазвичай у відповідь на напад акули на туристів). Пізніше рішення про відбракування було скасовано.

Читайте далі:

Як стати русалкою: Ханна Фрейзер

Чому в Китаї бояться міс Канади?

«Русалки ненавидять пластик»: зворушливий фотопроект художника Бенжаміна Вонга

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...