Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Колекція одягу з покинутих наметів підкорює світ моди (ФОТО)

Вівторок, 28 липня 2020 року

Дизайнер із Великобританії Хлоя Бейнс показала, як можна використовувати намети, залишені після фестивалів та інших заходів. Вона створила колекцію одягу та прикрас із різних елементів: тканини, кілочків і мотузок.

Хлоя Бейнс (Chloe Baines), випускниця Лондонського коледжу моди, часто використовує у своїй роботі відходи і перероблені матеріали. Вона каже, що їй приємно працювати з такою сировиною.

Ідея колекції з’явилася в дизайнера після того, як вона з друзями побувала на музичному фестивалі British Boomtown 2018. У день закриття майже всі учасники пішли, залишивши свої тенти й інше спорядження. Організатори заходу оголосили про це під час церемонії закриття. За словами Хлої, побачене її вразило: покинутих порожніх наметів залишалося так багато, що важко було повірити, що фестиваль закінчився і люди розійшлися — було повне враження того, що захід ще триває.

Приклади покинутих наметів з різних фестивалів:

Той випадок надихнув дизайнера створити з непотрібних наметів одяг. Вона почала шукати старі, пошкоджені і непотрібні намети, і через деякий час отримала необхідний матеріал від своїх друзів, знайомих, а також фестивальних і туристичних організацій.

У колекцію під назвою «In Tents: The After Party» входять спідниці, сукні, топи і прикраси. Останні були розроблені у співпраці з Белл Сміт, випускницею Центрального коледжу мистецтва і дизайну ім. Святого Мартіна. Сміт створювала прикраси з кілочків, якими намети кріпляться до землі.

Хлоя Бейнс виявила, що шити з наметів досить складно. Але незабаром вона зрозуміла, що не потрібно занадто багато переробляти, а варто черпати натхнення з існуючих елементів конструкції.

Різноманітність і яскравість кольорів також спочатку збентежили дизайнера, оскільки Хлоя завжди дуже ретельно ставилася до підбору кольорової гами для своїх робіт. Потім процес захопив її, і зрештою їй вдалося підібрати вдалі й незвичайні колірні комбінації.

Хлоя вважає, що сучасні дизайнери несуть певну відповідальність за те, яким матеріалами вони користуються. У наш час інформація про проблему відходів не є новою, і це питання все більше зачіпає сферу моди. На думку Хлої, дбайливе ставлення модельєрів до ресурсів може надихнути інших людей мислити так само.

Читайте далі:

Дизайнер створив з викинутих китайських велосипедів бібліотеку-жука

Костюм-укриття для безпритульних: пальто, яке перетворюється на спальний мішок

Фестивальні намети з картону, який можна переробляти — новинка з Голландії

Comments   

загрузка...