• Поліція зі штату Індіана прийшла на допомогу притулку для котів

  • Вівторок, 3 вересня 2019 року

Поліцейське управління прийшло на допомогу притулку для тварин у місті Мансі, штат Індіана (США), переповненому котами та кошенятами. Співробітники правоохоронних органів не тільки допомогли зібрати корм та інші необхідні речі для кішок, але й запропонували жителям міста можливість придбати паркувальні талони: їх могли оплатити як зазвичай готівкою або ж обміняти на корм та інші предмети для котів.

«Ми гостро потребуємо витратних матеріалів для великої кількості котів/котенят, про яких ми піклуємося в нашому притулку, і кількість котів постійно збільшується», — написано на фейсбук-сторінці притулку для тварин у Мансі.

Зазвичай у притулку живе близько 350 котів.

Протягом тижня люди могли оплачувати свої паркувальні квитки котячою їжею та іншими речами (наприклад, наповнювачем для котячого туалету).

«Притулок для тварин у Мансі переповнений котами й кошенятами. Ми хочемо допомогти!» — повідомив відділ поліції у Твіттері.

Зрештою кампанія пройшла дуже успішно. Департамент поліції розмістив у Фейсбуці фотографії великої кількості мішків із котячим кормом та іншими предметами для котів, які пожертвували люди.

«Цього тижня чимало людей пожертвувало котячий корм та інші речі для котів! У більшості з цих людей навіть не було паркувального талона», — зазначив у Твіттері поліцейський відділ.

Унікальна акція допомогла поширити інформацію про труднощі, із якими стикається притулок для тварин.

Жителям штату Індіана й інших штатів дуже сподобалася така ідея пожертвувань.

Один із них, на ім'я Карлос, написав, що він не є прихильником правоохоронних органів, проте його вразила допомога тваринам з боку поліції Мансі, і тепер він дуже поважає їх та захоплюється ними.

Багато хто також погодився з Памелою Айвз, яка написала у Твіттері слова подяки поліції та додала: «Це прекрасне продовження девізу "Захисти і служи"».

Читайте далі:

Як бездомний кіт і музика змінили погляд цієї людини на життя

89-річна волонтерка зв'язала майже 500 теплих речей для собак

У Римі ви зможете розрахуватися пластиковими пляшками за проїзд в автобусах і метро

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...