• Що потрібно знати про організацію весілля

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 11 листопада 2019 року

Молодята, які жодного разу не грали у своєму житті весілля, просто не знають, наскільки це клопітка робота. Навіть якщо взяти такий окремий її етап як банкет, то і тут існує чимало нюансів, про які краще знати заздалегідь. Щоб отримати від торжества тільки позитивні враження, потрібно особливо ретельно підійти саме до питання вибору. Вигляд бенкетного залу, фотограф, відеооператор (https://girko.net/ru/zaporizhia/video/), меню, музика, — ці моменти обговорюють, а ось рівень закладу задається спочатку, і по ходу справи змінити вже нічого не вийде.

фотограф, відеооператор

весілля

весілля

Ні, ми не лякаємо вас — організація святкової вечері на належному рівні можлива і доступна вам, просто не все тут так просто, як може здатися на перший погляд.

Сьогодні оренда окремого бенкетного залу для свята — найбільш поширене рішення цього питання. Однак важливо розуміти, що просто вибрати ресторан для весілля — це ще не означає вирішити проблему місця її проведення, оскільки передбачити належить багато різних моментів. Для початку визначтеся з кількістю запрошених — кафе не такі місткі, як ресторани, та й зали за розмірами бувають різні, а платити більше або весь вечір ходити один у одного «по головах» зовсім ні до чого. Крім того, слід пам'ятати, що весілля — це не просто свято, але така подія, яку молодята прагнуть провести з розмахом, внісши в програму його проведення деяку частку новизни. Весілля без танців, музики, конкурсів та інших розваг — жахлива нудьга, так що заздалегідь продумайте програму і дізнайтеся у адміністрації закладу про технічне оснащення, необхідного для проведення вашої програми.

весілля

Сама по собі оренда бенкетного залу передбачає хіба що оренду цього самого залу, тому все, що вам потрібно додатково, уточнюйте і перепитуйте.

Окремий момент в організації весілля — обслуговування. Зазвичай 2-3 офіціантів достатньо, але якщо число запрошених наближається до сотні, то можна дещо розширити штат. У будь-якому випадку пам'ятайте, що три хороших офіціанта працюють куди краще, ніж 10 поганих, так що робіть ставку на якість.

весілля

весілля

бенкетна зала

Найскладніше завдання — це все ж вибір безпосередньо ресторану. Багато закладів практикують різні підходи надання площі для весілля, різний спектр супутніх послуг і взагалі рівень обслуговування.

Вдалого вам святкування і бездоганного «від» і «до», в кожній його деталі бенкету!

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...