• Як впоратися з навалою щурів в приватному будинку

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 24 жовтня 2019 року

Появу щурів у будинку неможливо не помітити, і життя по сусідству з цими гризунами навряд чи сподобається його власнику. Адже щури не тільки псують майно і продукти харчування, а й можуть переносити небезпечні захворювання. Тому чим швидше ви впораєтеся з цими шкідниками, які раптом облюбували ваш будинок — тим краще.

щур

щури

Що робити, якщо щурів занадто багато, а часу для боротьби з ними немає?

Якщо ви зіткнулися з навалою щурів у себе вдома і всі спроби самостійно позбавитися від гризунів виявилися безуспішними, то краще не зволікайте і відразу ж звертайтеся до компанії "DezMaster". Вона надає послуги з дератизації (так називається знищення щурів на різних об'єктах) із використанням високоефективних засобів і методів. Пам'ятайте про те, що дуже часто повністю позбавити будинок від шкідників можуть тільки професіонали, тому краще не чекати, поки щури розмножаться і заполонять усі щілини.

щур

Як найкраще боротися з щурами будинку?

Пам'ятайте, що найкращий результат принесе одночасне використання відразу декількох методів боротьби з гризунами. Якщо ви виявили, що у вашому будинку оселилися щури, то купіть кілька пасток і щурячу отруту (також у продажу є отруєне зерно, яке потрібно просто розкидати в тих місцях, де водяться гризуни). Тільки будьте дуже обережні з пастками і отрутою, якщо у вас вдома є діти або домашні тварини. Отруту краще розкладати в підвалі або на горищі — тобто у тих місцях, де рідко бувають люди.

Якщо хочете, то для боротьби з пацюками можете завести кота. В такому випадку краще взяти дорослу тварину з притулку, а не купувати маленьке кошеня. Якщо ж ви не хочете постійно тримати у себе вдома тварину, то можете на час взяти кішку-щуролова у кого-небудь із знайомих. Якщо гризунів у будинку трохи, то вона за кілька днів зможе впоратися з ними. На щурів полюють і собаки — наприклад, дуже добре це роблять такси.

Спробуйте також використовувати спеціальний пристрій для відлякування гризунів, який видає ультразвук. Люди його не чують, а ось гризунам та іншим тваринам він дуже неприємний. Але користуватися такими приладами можна тільки в тому випадку, якщо у вас немає домашніх тваринок.

Іноді можуть бути ефективними і народні засоби. Наприклад, можна помазати плінтуси та пороги риб'ячим жиром, камфорою або нафталіном. Вважається, що щури дуже не люблять такі запахи і залишають будівлю, в якій їх чують.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...