• Що таке VR-розваги і чому вони так популярні

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 7 листопада 2019 року

Що таке VR-розваги?

Це розваги з використанням технологій, що створюють віртуальну реальність. За допомогою спеціального обладнання моделюються такі ситуації, при яких людина відчуває себе повністю залученою в процес, що відбувається. Відчуття при цьому дуже реалістичні, адже людський мозок сприймає змодельовану ситуацію як дійсність. Тому частими відвідувачами клубів віртуальної реальності стають люди, які шукають нових гострих відчуттів, таких яких вони не можуть випробувати в реальному житті.

VR-розваги

VR-розваги

Найпопулярніші розваги

Найбільш доступний спосіб отримати нові враження від віртуальної реальності — це купити спеціальні окуляри для смартфона. Вони призначені для симулювання тривимірного простору, а працюють в поєднанні зі смартфоном, який поміщається в спеціальний відсік. Власник таких окулярів може грати в ігри, дивитися навчальні і розважальні відеоролики, відчуваючи себе частиною того, що відбувається. Є бюджетні моделі окулярів, які може дозволити купити собі навіть студент, але є і дуже дорогі.

VR-розваги

У різних країнах світу сьогодні відкривається все більше парків розваг, в яких акцент робиться саме на віртуальній реальності. Наприклад, в такому парку в Дубаї можна відчути себе справжнім парашутистом, граючи в гру-симуляцію стрибка з парашутом. Звичайно, на відкриття таких парків компанії витрачають величезні гроші, але проте популярність нових розваг просто зашкалює.

VR-розваги

VR-розваги для українців

Мабуть, найбільш яскравою розвагою з використанням технологій віртуальної реальності є ігри з повним зануренням в змодельовані ситуації. Для того, щоб випробувати нові відчуття, граючи в них, варто відвідати VR-клуб в Києві ANVIO. Він дозволяє відвідувачам стати героями захоплюючих ігор, тому разом зі своїми друзями ви зможете отримати такі враження, які навряд чи можна отримати в реальному житті.

У клубі встановлено все необхідне обладнання для захоплюючих ігор у віртуальній реальності. Для ігор відводиться просторий майданчик, на якому вистачить місця кільком гравцям. Для повного занурення у віртуальну реальність використовується тільки ліцензійне програмне забезпечення, якість тривимірної картинки буде дуже високою. До того ж вартість сеансу гри порівняно невисока, а в будні дні і на другу гру можна отримати суттєву знижку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...