• Найкращі країни для медичного туризму

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 11 листопада 2019 року

Виїзд за кордон на лікування — глобальний тренд. Щорічно понад 30 мільйонів людей звертаються до медичних установ за межами своєї країни. Враховуючи швидкий темп розвитку світової медицини, розвиток технологій та появу нових методів діагностики і лікування, ринок медичного туризму активно розширюватиметься.

Сьогодні відбувається процес зміщення центру медичного туризму з Європи, Ізраїлю та США до Китаю, Південної Кореї, Сінгапуру, Таїланду — країн АТР. Усе більше українців, за статистикою платформи для пошуку клінік Bookimed, розглядають їх як джерело якісних і доступних медичних послуг.

медичний туризм

Ізраїль

За даними MTI (Medical Tourism Index), Ізраїлю належить перше місце у світі за рівнем обслуговування пацієнтів. Щорічно до місцевих клінік звертаються понад 30 тисяч іноземців. За статистикою IMTJ (International Medical Travel Journal), 48% з них — жителі СНД.

Найпопулярнішими напрямками медичного туризму в країні є онкологія, онкогематологія, нейрохірургія, кардіологія, штучне запліднення. Тут зафіксований найвищий відсоток успішного лікування від раку. Точність діагностики захворювань досягає 99%, а загальний показник одужання за всіма видами онкозахворювань — 64-80%.

Німеччина

Щорічно на лікування до Німеччини приїздять близько 250 тисяч пацієнтів. За інформацією Міжнародного журналу про медичний туризм (IMTJ), їх приваблює точна діагностика, допомога кваліфікованих лікарів, великий вибір сертифікованих ліків (що виробляються тільки для країн Євросоюзу) і новаторські методики.

За розміром фінансування цієї галузі державою Німеччини належить друге місце в Європі. Кошти спрямовуються на оновлення обладнання, навчання персоналу і клінічні дослідження. Медичні центри оснащені новітніми апаратами МРТ, ПЕТ-КТ, установками променевої терапії, хірургічними роботами для надточних операцій на головному мозку, серці та інших органах, суглобах.

медичний туризм

Південна Корея

Глобальна база даних Nubeo включила Південну Корею в число найбільш затребуваних країн в сфері медтуризму. Країна є світовим лідером за кількістю клінічних випробувань і посідає друге місце після Швейцарії за рівнем оснащеності клінік.

Роботу медустанов контролює держава: всі клініки проходять акредитацію з жорсткими умовами. Вартість лікування в клініках Південної Кореї в середньому на 30% нижче, ніж в Ізраїлі та Німеччині.

Показники ефективності лікування онкозахворювань тут одні з найвищих в світі. Наприклад, успішність при лікуванні раку шлунка складає 65%, що на 30% вище, ніж в інших країнах.

Індія

Щорічно на діагностику і лікування до Індії приїздять близько 400 тисяч пацієнтів. Успішність операцій на серці у цій країні становить понад 90%. Найбільш затребуваним напрямком серед іноземних пацієнтів є трансплантологія. Вартість таких операцій тут на 70% нижче, ніж в країнах Європи. Усі приватні госпіталі, що приймають медтуристів, сертифіковані Національною радою оцінки постачальників медичних послуг (NABH). Сертифікат підтверджує відповідність клініки світовим стандартам якості. Лікування проводиться за американськими протоколами.

Туреччина

Туреччина входить до п'ятірки лідерів медичного туризму. Тут знаходиться близько 50 клінік з акредитацією JCI. За інформацією Medical Tourism Magazine, уряд країни вклав $30 мільярдів у розвиток охорони здоров'я. А за рахунок інвестицій США турецькі медустанови використовують найновіше обладнання. Найчастіше до цієї країни їдуть для лікування раку, хвороб серця і судин, суглобів, неврологічних захворювань, проведення ЕКЗ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...