• Правильно вибираємо іграшку малюку - MYplay

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 12 грудня 2019 року

Батьки завжди намагаються оточити свого малюка тільки яскравими і красивими іграшками. І неспроста, адже саме до першої своєї іграшки — барвистого брязкальця малюк потягнеться і захоче його схопити. Однак вибираючи ляльки для дитини будь-якого віку, нехай навіть для немовляти, слід звертати увагу не тільки на її зовнішній вигляд, але і на функціональність.

малюк

дитячі іграшки

Які іграшки потрібні дитині до шести місяців

Головні іграшки до півроку — це мобілі, брязкальця, невеликі фігурки. Вони не повинні бути занадто деталізованими, містити гострі кути і розбиратися на дрібні елементи, адже головне — це безпека. Крім того, іграшки для немовлят повинні бути:

  • Різноманітними. Якщо одне брязкальце видає дзвінкі звуки, друге повинно стукати, якщо вже є гумовий мячик, можна придбати другий з текстилю тощо;
  • Зручними. Дитині 3 - 4 місяців дуже важко утримати щось в маленькій незміцнілій ручці, тому для неї слід підбирати іграшки невеликого розміру. Підвісні фігурки в мобілі і брязкальця також повинні мати зручну форму, щоб малюк міг, дотягнувшись до неї міг схопити і втримати хоча б на кілька секунд. Це спонукає малюка до подальших дій, він захоче знову і знову повторювати свій подвиг;
  • Цікавими. Ближче до шестимісячного віку дитині стає нецікаво грати зі звичайними фігурками, які не виконують ніяких дій. У хід йдуть різні неваляшки (її штовхаєш, а вона сама піднімається), пищалки (стискаєш, а вона видає характерний писк), м'ячики з дзвіночками (кидаєш, а він під час удару дзвенить), тощо. Подібні функціональні іграшки можна підібрати в мережі дитячих магазинів MYplay.

іграшки малюкові

Чим зайняти малюка з 6 місяців до року

У півроку для дитини відкривається новий, дорослий світ. Все, що вона раніше могла побачити тільки з положення лежачи, тепер може розглядати сидячи або стоячи. Рухи маленької людини стають більш усвідомленими, точними, правильними, а значить, їй можна запропонувати перший конструктор — кубики (краще м'які), сортир або пірамідку. Звичайно, складати башточку або пірамідку дитина 6 - 7 місяців самостійно навряд чи зможе, а ось зламає її з величезним задоволенням.

каченята

музична коровка

Також маленького випробувача приведуть у захват спеціально розроблені музичні іграшки. При натисканні певних клавіш такі пристрої програють веселу мелодію або видають звуки природних стихій чи тварин.

Ближче до року, коли дитина зробить свої перші кроки, їй неодмінно знадобляться іграшки на мотузці, каталки і машинка-толокар.

Дорослі повинні берегти свого малюка від зайвого емоційного перевантаження. Якщо дитина довго не цікавиться якоюсь іграшкою, слід її на час прибрати з поля зору. Особливо якщо мова йде про іграшки "на виріст", до яких малюк ще емоційно не доріс. З цієї ж причини не слід заповнювати весь простір дитячої різними м'якими фігурками тварин, ляльками та машинками, краще зробити ухил на якісні та корисні розвиваючі ігрові набори, які зможуть захопити свого маленького володаря і подарують йому масу позитивних емоцій.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...