• Цікава інформація про мед

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 5 грудня 2019 року

Мед — це дивовижний продукт, який здавна цінується людьми в різних куточках нашої планети. Мед, що виробляється дикими бджолами, добували ще близько 15 тисяч років тому. Хоча напевно людина розумна і її предки ласували їм і в давніші часи.

вулик

бджоляр

Бджільництво для багатьох є і захопленням, і серйозним бізнесом. Щоб зайнятися їм, людині знадобиться різноманітний бджолиний інвентар і обладнання. АПФ «Меліса-93» — це український виробник доступного інвентаря для бджолярів, в якому можна купити усе необхідне для бджільництва, медогонки, комплектуючі для вуликів, одяг для пасічників і багато іншого. На сторінці melisa93.com.ua любитель бджільництва зможе вибрати якісні товари для свого захоплення.

Відношення до меду в давнину

У жителів багатьох стародавніх країн, які знали цей продукт, мед асоціювався з безсмертям, благополуччям, багатством і красою. Великі грецькі мислителі Аристотель, Піфагор та інші вважали, що регулярне вживання меду в їжу продовжує людське життя.

мед+сота

мед

Гіппократ же використовував його і як їжу, і як ефективні ліки від багатьох хвороб. Мед багато разів згадується в Біблії. Стародавні люди приписували цілющі властивості також і напою, який готувався на основі меду (зараз ми знаємо його під назвою "медовуха", рецептури у різних народів напевно відрізнялися між собою).

Цікаві факти

Мед можна використовувати як безпечний натуральний засіб для загоєння ран. При нанесенні на рану він підсушує її, дезінфікує, сприяє прискоренню регенерації тканин.

мед

бджоли

Стільники і мед

Цей солодкий продукт допомагає організму швидше позбутися від алкоголю. Тому при похміллі варто випити склянку води з розчиненим у ній медом або просто з'їсти намазаний ним шматок хліба.

Їсти мед потрібно не тільки під час застуди, а й для профілактики. З'їдаючи столову ложку продукту щодня, ви отримуєте дозу необхідних організму вітамінів і мікроелементів. Мед має антисептичну дію, сприяє нормалізації роботи шлунка і кишечника.

Якщо ви багато працюєте та іноді купуєте енергетичні напої, то краще замініть їх простим напоєм з меду. У склянку теплої (але не гарячої) води додайте трохи меду, соку лимона або апельсина, корицю. Ви отримаєте смачний та абсолютно натуральний напій, який відновить ваші сили, подарує заряд енергії, бадьорості і гарного настрою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...