• Фільми «Геракла» і його дружини роблять світ світлішим

  • П'ятниця, 20 грудня 2019 року

Сцена з фільму «Чудо у Східному Техасі».


Раніше люди зупиняли Кевіна Сорбо в аеропортах і на вулиці, бо впізнавали в ньому Геракла, головного героя серіалу «Геркулес: Легендарні подорожі», завдяки якому він став світовою знаменитістю.

Після цієї ролі він пішов із Голлівуду в незалежні фільми, займаючись продюсуванням, режисурою і участю у трьох-чотирьох проектах на рік, і виявив, що шанувальники з ентузіазмом сприймають позитивні ідеї у його незалежних фільмах.

«Тепер люди весь час підходять до мене і просять продовжувати знімати фільми, які я роблю», — говорить Кевін.

Останні декілька років Кевін і його дружина Сем Сорбо займаються сумісним створенням фільмів та не перестають дивуватися чудесам, які з ними постійно відбуваються.

Що хочуть побачити люди

Велика частина засобів масової інформації — новини чи розваги — зображує світ, у якому процвітає корупція, за яку немає ніякого покарання. Це не той світ, який хочуть бачити люди.

Тому Сем подумала, що, якщо вона не може знайти фільми, які вона хотіла б дивитися, варто спробувати створити їх самій.

Кевін Сорбо грає атеїста у знаменитому фільмі «Нехай буде світло».


У Сем виникла ідея для фільму — розповісти про затятого атеїста, який отримав досвід, що повністю перевернув його світогляд. Вона зв'язалася зі знайомим сценаристом, номінованим на премію Оскар, і отримала відмову.

Однак інший сценарист, Ден Гордон, почувши про її ідеї, погодився стати співавтором. Через два тижні абсолютно несподівано Кевіну подзвонила людина, готова профінансувати весь фільм, перш ніж вони навіть почали шукати фінансування.

Подружжя Сорбо одразу вирушили на зустріч, щоб передати фільм Шону Хенніті, який шукав проект фільму, заснованого на вірі.

Сем дивувалася тим чудесам, що відбуваються, і дійшла висновку, що це благословення Бога.

У фільмі «Нехай буде світло» також зачіпаються теми горя, батьківства, спокутування і різдвяні мотиви.

«Зараз так багато негативних фільмів, так багато гніву, ненависті й суперечок на телебаченні і в кіно, і велика частина цього походить із Голлівуду. Усе це підштовхує до виникнення ще більшого гніву і ненависті», — говорить Кевін.

Цей невеликий незалежний фільм дебютував у кінотеатрах США вельми успішно.

«Я почала отримувати електронні листи від людей, які вже декілька разів переглядали його на Різдво. Послання в ньому такі вічні, і тому люди дивляться його знову й знову. Ми знайшли свою нішу — ми хотіли робити фільми, які підносять людей і дають їм надію», — повідомляє Сем.

Подружжя Сорбо у фільмі «Нехай буде світло».


Це підвело їх до наступного фільму, а невдовзі одна людина, почувши їхній виступ на заході, підійшла із грошима, щоб інвестувати в інший фільм у такому ж дусі.

«У нас уже був сценарій, який ми хотіли втілити, і зовсім скоро він з'явиться на кінофестивалях», — говорить Кевін.

«Чудо у Східному Техасі» — це заснована на реальних подіях історія двох старіючих шахраїв під час Великої депресії та найбільшого у світі нафтового удару. Написана Деном Гордоном комедія отримала нагороди: від «Найкращого сімейного фільму» до «Найкращої романтичної комедії» та «Найкращого оповідання». Як вважає Кевін, це говорить про те, що фільм буде цікавий для всіх.

«Ми шукаємо фільми, які мають послання. Ми хочемо робити позитивні фільми замість негативних», — говорить Кевін.

За словами Сем, це історія про людей, які потребують прощення, а також про порятунок, свободу і підприємництво.

Кевін і Сем Сорбо.


Вплив на культуру

Сем стала актрисою, тому що хотіла змінити світ, — вони удвох зустрілися на знімальному майданчику зйомок фільму «Геркулес: Легендарні подорожі», де вона грала принцесу Сирену.

Коли є великий досвід і довіра один до одного, створити гарний фільм у стислі терміни і з обмеженим бюджетом — насправді не так вже й складно.

«Ми знімаємо фільми, які значною мірою протилежні тому, що робить Голлівуд. Люди постійно говорять нам, щоб ми робили більше таких фільмів», — повідомляє Кевін. Замість багатомільйонних маркетингових кампаній у них є тільки сарафанне радіо.

Кевін також працював над кількома іншими проектами, такими як «Reliant», прем'єра якого нещодавно відбулася в кінотеатрах США, і трьома документальними фільмами, два з яких на тему віри.

На додаток до створення більшої кількості фільмів, у Сем є плани і на телебачення.

«Я думаю, що культура, якою ми живемо, знаходиться в занепаді, і наші засоби масової інформації чинять на це безпосередній вплив», — говорить Сем, яка також є ведучою радіошоу. У подружжя Сорбо є можливість позитивно вплинути на культуру, і вони працюють над цим.

«Ми просто намагаємося внести трохи світла в темряву, трохи світла і надії», — каже Сем.

Читайте далі:

Зворушливі фільми про тварин — для дітей та дорослих

Кіноогляд: «Возз'єднання» — історія кохання, за якою ховається похмура таємниця

Комунізм проникає у ЗМІ: як промивають мізки за допомогою телебачення

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...