• Як літні собаки і ветерани допомагають один одному

  • Середа, 27 листопада 2019 року

Фото: Грег Брабоу і Попс разом насолоджуються сонячним днем. Mike Walzak/Vet Friends Foundation


Колишній морський піхотинець у В'єтнамі, ветеран із Детройта Грег Брабоу був самотньою людиною, що живе без сім'ї, коли до нього звернулася організація Vet Friends Foundation, яка запропонувала взяти участь у їхній благодійній програмі. Вони знаходять для бездомних старих собак господарів серед ветеранів. Таким чином незабаром Брабоу познайомився зі своїм майбутнім другом Попсом, маленьким чихуахуа.

«Грег був дійсно дуже самотнім. Коли Попс став жити у нього, Грег виявив, що завдяки цій собаці він перестав концентруватися на своїх стражданнях і став більше думати про інших, — розповідає MNN засновник Vet Friends Foundation Джоел Роккі. — Тепер вони найкращі друзі».

Некомерційна організація, яка почала свою діяльність влітку 2016 року, шукає старих собак, щоб вони могли прожити залишок свого життя оточені любов'ю і увагою. Вони знаходять охочих прихистити собак серед ветеранів, а потім оплачують усі медичні видатки, витрачені господарем на домашню тварину.

Роккі провів п'ять років на флоті в Іраку і Афганістані. Після повернення додому він одного разу в заметіль натрапив на старого мопса. Пес був сліпим, глухим і пораненим. Роккі забрав його до себе додому і назвав Лурчем.

«Він прожив усього три місяці, але ми допомогли прожити йому ці три місяці щасливо, — каже Роккі. — Я дійсно відчував, що зобов'язаний направити свою енергію на тварин і на те, як зробити їхнє життя кращим. Тому я подзвонив своїм друзям-ветеринарам, і у нас виникла ідея».

Спочатку команда планувала доставляти ласощі старим собакам, яких збиралися приспати у притулках для тварин. Але притулки не хотіли привертати увагу до тварин, що доживають свої останні години, тому команді довелося придумати новий план.

Тепер вони шукають літніх собак і доставляють їх бажаючим мати вихованця. Від моменту свого утворення команда знайшла господарів для понад 130 собак. Деяких прийняли звичайні люди, а деяких взяли додому ветерани. Якщо ветеран бере собаку із цієї організації, то йому оплачують медичні витрати по цій тварині до кінця її днів. Більшість собак із району Детройта (США), є також із притулків Огайо, Міссурі та Каліфорнії.

Інші люди, охочі підтримати проект, також жертвують гроші, щоб допомагати оплачувати медичні рахунки з догляду за собаками.

Фото: Роккі зі своєю собакою. Vet Friends Foundation


Роккі говорить, що користь отримують як собаки, так і їхні власники. «Я сам ветеран, і знаю: коли ветерани повертаються з армії, їх більше не просять нічого робити, — каже Роккі, — і вони починають втрачати самооцінку. Всі дякують їм, але ні про що не просять. А коли вони піклуються про літню тварину, то відчувають себе потрібними, і це створює нове відчуття цінності в їхньому житті».

Читайте далі:

89-річна волонтерка зв'язала майже 500 теплих речей для собак

Русалка Ханна рятує мешканців океану

Як маленька Джейн здійснила свою заповітну мрію

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...